چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۹

مجوز نهاد اجماع‌ساز به احزاب اصلاح‌طلب برای حمایت از نامزد خود در انتخابات

جبهه اصلاحات ایران

نهاد اجماع‌ساز اصلاح‌طلبان (جبهه اصلاحات ایران) تاکید کرد:‌ جبهه اصلاحات ایران، تصمیم احتمالی برخی از احزاب عضو و اشخاص حقیقی حاضر در مجمع عمومی خود را مبنی بر حمایت منفرد یا جمعی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری مجاز می‌داند.

قدس آنلاین:  نهاد اجماع‌ساز اصلاح‌طلبان (جبهه اصلاحات ایران) دومین بیانیه‌ خود را در خصوص سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری صادر و تاکید کرد: همانطور که در اطلاعیه نخست این جبهه اعلام شد مجمع عمومی جبهه اصلاحات ایران با ارزیابی کامل عرصه انتخابات و با لحاظ همه تلاش‌های صورت گرفته نتوانست به این جمع‌بندی برسد که وضعیت نهایی صحنه این فرایند چیزی است که بتوان بدان نام انتخابات رقابتی، معنادار و آزاد نهاد.

در این بیانیه آمده است: بر این اساس با احترام به همه افرادی که در کسوت نامزدی احراز عنوان ریاست جمهوری در صحنه باقی مانده‌اند و کسانی که به ناحق، به شیوه مذکور احراز صلاحیت نشدند، جبهه اصلاحات ایران از معرفی کاندیدا در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ خودداری می‌کند.

این بیانیه می‌افزاید: با این وجود، جبهه اصلاحات ایران، تصمیم احتمالی برخی از احزاب عضو و اشخاص حقیقی حاضر در مجمع عمومی خود را مبنی بر حمایت منفرد یا جمعی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری پیش رو، محترم و مجاز دانسته، مانعی برای اعمال این تحفظ قائل نیست.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.