شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۶

پاکسازی چهره مشهد از تبلیغات و پوسترهای انتخاباتی

جمع آوری پوستر

معاون خدمات شهری شهرداری مشهد، از پاکسازی و جمع‌آوری پوسترها و تبلیغات انتخاباتی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری، شورای اسلامی شهر و میان دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری با تلاش شبانه بیش از ۱۷۰۰ نفر از نیروهای خدمات شهری خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین، مهدی یعقوبی گفت: همزمان با اعلام رسمی پایان فرایند رای‌گیری از سوی ستاد انتخابات خراسان رضوی، کار پاکسازی چهره شهر مشهد از تبلیغات، پوسترها و سازه‌های تبلیغات انتخاباتی آغاز شد و سحرگاه امروز این عملیات با تلاش و فعالیت گسترده نیروهای کارگری  به طور کامل پایان یافت.

معاون خدمات شهری شهرداری مشهد افزود: در این عملیات بیش از ۱۲۰۰ نفر از پاکبانان خدمات شهری در قالب ۱۰۹ اکیپ پاکسازی با استفاده از بیش از ۸۰ دستگاه انواع خودرو شامل خودروی بالابر، وانت و تانکر فشار قوی به همراه بیش از ۵۰۰ نفر از نیروهای فضای سبز در مناطق ۱۳ گانه شهر، کار پاکسازی مناظر شهری از این تبلیغات را بر عهده داشتند.

وی ادامه داد: علاوه بر کار پاکسازی تبلیغات انتخاباتی در معابر شهری، با هماهنگی‌های صورت گرفته پس از پایان فرایند رای‌گیری انتخابات، بلافاصله نسبت به جمع‌آوری طرح‌های اکران شده انتخابات در سازه‌های تبلیغات محیطی شهری نیز اقدام شد و در بیش از ۳۱۰ سازه استرابورد و بیش از ۱۶۰ بیلبورد شهری، طرح‌های تبریک دهه کرامت با طرح‌های انتخاباتی جایگزین شد.

 یعقوبی افزود: در انتخابات امسال بالغ بر ۱۵ هزار مترمربع فضای اختصاصی تبلیغات، از طریق جانمایی و استقرار بیش از ۱۰۰۰ جایگاه موقت تبلیغاتی در ۴۰۰ نقطه شهر و حدود ۱۵۰ سازه مناسبتی در نقاط پرتردد و معابر شهری فراهم شده بود.

انتهای پیام/

منبع: فارس

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.