یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۱

به همت کانون‌های تخصصی مشاوره و مددکاری استان‌ها صورت می گیرد:

ارائه بیش از ۸ هزار خدمت تخصصی مشاوره در دهه کرامت رضوی

مدیر مرکز جامع مشاوره و روانشناسی آستان قدس رضوی

همزمان با ایام دهه کرامت رضوی، پایگاه‌های بسیج مساجد، بقاء متبرکه و حسینیه‌های منتخب کشور میزبان خادمیاران رضوی در حوزه‌های روان شناسی و مشاوره می‌شوند تا با حضور پررنگ خود، ارائه بیش از ۸ هزار خدمت تخصصی را در این دهه نورانی رقم بزنند.

به گزارش قدس آنلاین، دکتر رضا آذریان مدیر مرکز جامع مشاوره آستان قدس رضوی در رابطه با این خبر اظهار کرد: امسال با فعال‌سازی کانون‌های تخصصی مشاوره و مددکاری در ۳۱ استان کشور، شاهد ارائه خدمات گسترده تخصصی توسط خادمیاران حضرت رضا(ع) در سراسر کشور هستیم.

وی افزود: در این ایام با حضور بیش از هزار و ۲۰۰ خادمیار عرصه روان‌شناسی و مشاوره زیر نام حضرت رضا(ع) خدمات تخصصی خود را در سراسر کشور به صورت رایگان ارائه می‌کند.  

آذریان بیان کرد: در تمام کشور، پایگاه‌های ارائه خدمت توسط کانون‌های تخصصی مشاوره و مددکاری فعال شده و خدمات مشاوره فردی، خانواده، زوج درمانی، تربیتی، تحصیلی و نیز ارجاع ارائه می‌شود.

او با اشاره به استقبال چشمگیر از حضور مشاوران و روان‌شناسان در این ایام گفت: این طرح ملی که با مشارکت دفاتر استانی آستان قدس رضوی در حال اجرا است، مورد اقبال همکاران، روان‌شناسان و مشاوران قرار گرفته است.

به گفته وی، این طرح، با توجه به محوریت اجرای طرح در مناطق کم برخوردار و حضور در اجتماعات مذهبی نظیر مساجد و تکایا، مخاطبان بسیاری را تحت پوشش قرار داده است.

منبع: آستان نیوز

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.