سه‌شنبه ۲ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۰

تأمین اعتبار ۴۶۰ میلیاردی برای تجهیز سرویس‌های بهداشتی مدارس

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور با اشاره به تأمین اعتبار ۴۶۰ میلیارد تومانی برای تجهیز سرویس‌های بهداشتی مدارس، گفت: تا پایان مهرماه ۹۰۰۰ کلاس درس بهره برداری و تحویل داده می شود.

به گزارش قدس آنلاین، مهراله رخشانی‌مهر؛ درخصوص تمهیدات لازم برای بازگشایی مدارس در مهرماه، اظهار کرد: امسال، برای متناسب سازی مدارس به ویژه از نظر تجهیزات سرویس‌های بهداشتی، در حدود ۴۶۰ میلیارد تومان، تأمین اعتبار شده است که این رقم در سال گذشته در حدود ۶۰ میلیارد تومان بود.

رخشانی مهر افزود: مسئولیت تجهیز مدارس فاقد سرویس بهداشتی برعهده سازمان نوسازی مدارس و مسئولیت انجام تعمیرات در سرویس‌های بهداشتی برعهده ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها است و امیدواریم با هماهنگی های صورت گرفته بتوانیم با آمادگی لازم به استقبال مهرماه برویم.

وی گفت: پیش بینی می کنیم، در مهرماه سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰، تعداد ۹ هزار کلاس درس با زیربنای ۱.۵ میلیون مترمربع، به آموزش و پرورش تحویل دهیم.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، تصریح کرد: این تعداد کلاس درس در بیش از ۲ هزار پروژه با ۱۳۴ هزار و ۴۰۰ متر دیوارکشی و ۲۷ هزار و ۱۳۱ متر مربع محوطه سازی است.

منبع: ایسنا

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.