چهارشنبه ۳ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۸

چگونه می توان بازار نهاده های دامی را ساماندهی کرد؟

عضو هیات مدیره اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور ایران

عضو هیات مدیره اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور ایران گفت: با چهار راهکار می توان مشکلات بازار نهاده های دامی را برطرف و این بازار را ساماندهی کرد.

به گزارش قدس آنلاین، محمد مهدی نهاوندی با اعلام این مطلب اظهار کرد: تامین مستمر و منظم ارز مورد نیاز برای واردات نهاده های دامی با توجه به  ضوابط اعتباری یکی از راهکارها برای ساماندهی بازار نهاده های دامی است.

وی افزود: تامین نهاده های مورد نیاز واحد های تولیدی به صورت تنخواه در مقابل اخذ تعهد ارائه محصول به شبکه های توزیع دومین راه حل برای ساماندهی بازار نهاده های دام و طیور است.

عضو هیات مدیره اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور ایران تصریح کرد:همچنین برای ساماندهی بازار نهاده های دامی لازم است تا واحد های تولیدی که محصول را در قبال نهاده دریافتی تحویل شبکه های توزیع نداده اند از سامانه بازارگاه حذف شوند.

بر اساس اعلام روابط عمومی اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور ایران این مقام مسوول صنفی از قطع سهمیه واحد های تولیدی که نهاده دریافتی دولتی را در بازار آزاد عرضه کرده اند را از دیگر راهکارهای ساماندهی بازار نهاده های دامی برشمرد.

منبع: ایسنا

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.