شنبه ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۲

واکسیناسیون کرونا در مصلای نماز جمعه اهل سنت مشهد

واکسیناسیون

مسئول پایگاه واکسیناسیون شهید رجایی با بیان اینکه سه تن از مولویان اهل سنت مشهد پس از تزریق واکسن، از ما دعوت کردند به نماز جمعه آن‌ها رفته و افراد را واکسینه کنیم، گفت: پس از هماهنگی با سپاه ناحیه به مسجد نور رفته و واکسیناسیون را انجام دادیم.

به گزارش قدس آنلاین، محمد انصاری‌فر  در خصوص واکسیناسیون اهل سنت در محله شهید رجایی مشهد، اظهار کرد: روز گذشته آقایان مولوی قرایی، مولوی قربانی و مولوی سامانی که قبلا در این مرکز واکسیناسیون شده بودند از ما برای واکسیناسیون اهل سنت در مسجد نور پس از نماز جمعه دعوت کردند.

مسئول پایگاه واکسیناسیون شهید رجایی بیان کرد: یک تیم واکسیناسیون به محل برگزاری نماز جمعه اهل سنت در مشهد(مسجد نور) فرستادیم و کار انجام شد.

وی در ادامه تشریح کرد: واکسنی که ما تزریق می‌کنیم برکت است و رسانه‌های غربی مقابل واکسن ایرانی آرام نمی‌نشیند و تبلیغات سوء دارند.

انصاری‌فر اضافه کرد: از بیست و یکم مرداد ماه ۷ هزار نفر در این پایگاه که یکی از ۱۰ پایگاه ما است، واکسینه شده‌اند؛ این طرح برای حاشیه شهر است اما از سایر نقاط مشهد هم برای تزریق مراجعه می‌کنند.

گفتنی است؛ روز پنج‌شنبه نیز مولوی وامام جمعه اهل سنت مشهد توسط قرارگاه عملیاتی مردمی شهید سلیمانی در منطقه شهید رجایی، تزریق واکسن برکت را انجام داد.

انتهای پیام/

منبع: فارس

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.