شنبه ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۳

اوزیل: رونالدو را به مسی ترجیح می دهم

مسوت اوزیل

ستاره سابق آرسنال به ستایش از ام باپه پرداخت و او را بهترین بازیکن کنونی فوتبال جهان دانست. او همچنین گفت که رونالدو را به مسی ترجیح می دهد.

به گزارش قدس آنلاین، مسوت اوزیل روزهای درخشانی را در رئال مادرید تجربه کرد و بعد از آن راهی آرسنال شد و اکنون در فنرباغچه بازی می کند.

اوزیل در برنامه"ضیفنا" در شبکه الکاس قطر شرکت کرد.

او در پاسخ به این سوال که بهترین بازیکن حال حاضر فوتبال جهان کیست، گفت: من براین باور هستم که ام باپه بهترین بازیکن حال حاضر فوتبال جهان است.

اوزیل درباره مسی و رونالدو گفت: من رونالدو را ترجیح می دهم.

بازیکن سابق رئال مادرید زیدان را الگوی بزرگ دوران فوتبالی اش دانست. او درباره حضور در تیم ملی آلمان هم گفت: من به دوران حضورم در تیم ملی افتخار می کنم. نهایت تلاش خود را به کار گرفتم و قهرمانی در جام جهانی را هم تجربه کردم. این بزرگ ترین جامی است که به دست آورده ام و همیشه یاد و خاطره آن با من است.

او درباره جام جهانی ۲۰۲۲ قطر گفت: همه بی صبرانه منتظر این رقابت بزرگ هستند. قطر بسیار خوب خود را آماده جام جهانی کرده است. در این کشور زیر ساخت ها و ورزشگاه های زیبایی وجود دارند و اطمینان دارم که میزبانی خوبی خواهد داشت.

اوزیل درباره این سوال که از بین دو ستاره بزرگ عرب یعنی محمد صلاح و ریاض محرز کدام بازیکن را انتخاب می کند، گفت: انتخاب من ریاض محرز است.

او همچنین در پاسخ به این سوال که از بین دو مربی بزرگی که با آنها کار کرده است یعنی مورینیو و آنچلوتی کدام را یک را انتخاب می کند، گفت: مورینیو.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.