یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۴

ناظم الشریعه: بازی های تدارکاتی تیم ملی کم بود

محمد ناظم الشریعه

سرمربی تیم ملی فوتسال گفت:از مسئولان فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش می خواهم که همچون گذشته و بیش از پیش به این بازیکنان اهمیت بدهند.

 به گزارش  قدس آنلاین و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال،سید محمد ناظم الشریعه، سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: از روزگذشته تمرینات خود را در مرکز ملی فوتبال آغاز کردیم. خوشبختانه بازیکنان در شرایط مناسبی قرار دارند. پس از برگزاری دیدار دوستانه برابر بلاروس، به هماهنگی بیشتری رسیدیم. معتقدم انتخابمان برای بازی تدارکاتی مقابل بلاروس درست بود چرا که از تیم های خوب اروپای شرقی است و برای بازی اول برابر صربستان ما را آماده‌ترکرد. همانطور که قبلا هم اشاره کردم  امیدوارم به شرایط مسابقه برسیم و تیم خوبی را برای بازی اول برابر صربستان که بسیار مهم است، آماده کنیم. دیدار مقابل صربستان برای نحوه صعود کردنمان بسیار تعیین کننده است.

وی ادامه داد: تعداد بازی های تدارکاتی کم بود اما روحیه بخش بوده و بازیکنان تقریبا به 60 تا 70 درصد از آمادگی خود رسیدند.  نکات ضعف و قوت مشخص شده و در تمریناتی که هم اکنون در پیش رو داریم، برنامه ریزی کرده ایم که آنها را رفع و یا تقویت کنیم. هماهنگی بیشتر بین بازیکنان، ضربات ایستگاهی، دفاع  و انجام تمرینات خوب و بالا بردن روحیه از دیگر برنامه هایی است که در دستور کاری خود داریم.

ناظم الشریعه ادامه داد: از مسئولین فدراسیون فوتبال و  وزارت ورزش و جوانان می خواهم که همچون گذشته و بیش از پیش به این بازیکنان اهمیت بدهند. این ملی پوشان نیاز به روحیه و انگیزه بالا دارند.

ناظم الشریعه در پایان گفت: بدون شک حمایت از سوی فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش و جوانان به آمادگی روحی و روانی هر چه بیشتر بازیکنان کمک خواهدکرد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.