یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۹

به همت معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی اجرا می شود؛

تبیین قیام امام حسین(ع) در کلاس‌ درس «مدرسه حسین»

میلاد امام حسین(ع)

به همت معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی کلاس‌های معارفی «مدرسه حسین» با تبیین ابعاد واقعه کربلا و نهضت امام حسین(ع) ویژه کودکان و نوجوانان در حرم مطهر رضوی برگزار می‌شود.

به گزارش قدس آنلاین، همزمان با ایام ماه محرم و صفر معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی ویژه برنامه‌های فرهنگی متعددی در حوزه کودک و نوجوان با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی در حرم مطهر رضوی برگزار می‌کند.

کلاس‌های معارفی «مدرسه حسین(ع)» از جمله برنامه‌هایی است که استاد به سبک کلاس‌های درس و بر روی تخته به بیان معارف حسینی می‌پردازد و ابعاد واقعه کربلا و قیام حضرت سیدالشهدا(ع) را تبیین می‌کند.

این برنامه هر روز عصر از ساعت ۱۷ در صحن پیامبر اعظم(ص) برگزار می‌شود و با استقبال خوب مخاطبان کوک و نوجوان مواجهه شده است.

تبلیغ چهره به چهره با عنوان طرح «طبیب دوار» از دیگر برنامه‌هایی است که مربی و استاد به مخاطب خود مراجعه و با او همکلام می‌شود و به مسائل و به مشکلات دینی زائران در حوزه‌های احکام، اعتقادات و اخلاقیات پاسخ می‌دهد.

«پرواز پروانه» یکی دیگر از این برنامه‌هاست که پیش از کرونا برای جمع هزار نفری از دختران تازه مکلف با شور و هیجان خاصی اجرا می‌شد، در حالی که هم اکنون با توجه به شرایط کرونایی این برنامه با حضور ۴ یا ۶ نفر از تازه مکلفان و با رعایت کامل دستورات ستاد ملی مقابله با کرونا برگزار می‌شود.

منبع: آستان نیوز

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.