چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۳

معاون آموزش متوسطه آذربایجان شرقی:

بازگشایی مدارس از اول مهرماه به‌صورت غیرحضوری خواهد بود

معاون آموزش متوسطه آذربایجان شرقی

معاون آموزش متوسطه آذربایجان شرقی گفت: بازگشایی مدارس از اول مهرماه به صورت غیر حضوری خواهد بود تا زمینه و مقدمات آموزش حضوری از جمله واکسیناسیون معلمان، اولیای دانش آموزان و رانندگان سرویس‌های مدارس فراهم شود.

به گزارش قدس آنلاین، عاشور اکرمی در گردهمایی معاونین آموزشی و دبیران شورای پروژه مهر نواحی و مناطق آذربایجان شرقی، گفت: با توجه به اینکه سیاست وزارت آموزش و پرورش اقتضائی است، آموزش از اول آبان ماه به صورت ترکیبی خواهد بود.

وی ادامه داد: مدارسی که زیر ۱۵۰ نفر و یا بیشتر از ۱۵۰ دانش آموز دارند در صورت داشتن فضای مناسب و ظرفیت کافی می‌توانند کل دانش آموزان را به گروه های ۷۵ نفری تقسیم کرده و با فاصله در کلاسهای ۱۰ نفری حضوری تدریس کنند.

وی در خصوص دانش آموزان عشایری و روستایی نیز گفت: در صورتی که تعداد دانش آموزان زیر ۱۰ نفر باشد آموزش به صورت حضوری خواهد بود.

معاون آموزش متوسطه آذربایجان شرقی در مورد دانش آموزانی که هیچ‌گونه امکان آموزش حضوری ندارند، افزود: در این مناطق از آموزش های تلویزیونی استفاده می‌کنیم.

 به نقل روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی، گردهمایی معاونین آموزشی و دبیران شورای پروژه مهر نواحی و مناطق آذربایجان شرقی با حضور مدیرکل، دبیر شورای پروژه مهر و دیگر معاونین آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی برگزار شد.

منبع: ایسنا

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.