دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۱

اعلام وضعیت پروازهای مشهد به نجف ویژه اربعین

هواپیما

مدیر روابط‌عمومی فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد گفت: پروازهای مشهد به نجف برای اربعین با پنج شرکت هواپیمایی انجام خواهد شد.

به گزارش قدس آنلاین، حسن جعفری در خصوص وضعیت پروازهای مشهد به نجف برای اربعین اظهار کرد: در حال حاضر شرکت‌های هواپیمایی «قشم‌ایر» و «معراج» هر روز و شرکت‌های هواپیمایی «سپهران» و «تابان» دو روز در هفته از مشهد به سمت نجف پرواز دارند.

وی افزود: شرکت هواپیمایی العراقیه نیز از ۲۴ شهریور تا اول مهر ماه هر روز در این مسیر پرواز خواهد داشت. همچنین احتمال دارد که در روزهای آتی شرکت هواپیمایی بغداد نیز در این مسیر پروازهای خود را اضافه کند.

مدیر روابط‌ عمومی فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد خاطرنشان کرد: پروازها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی که توسط دانشگاه علوم پزشکی و ستاد کرونا مصوب شده، انجام خواهد شد.

جعفری بیان کرد: ظرفیت پروازهای ایران به سمت نجف ۶۰ درصد است اما پروازهای شرکت العراقیه مطابق قانون کشور عراق و با ۱۰۰ درصد ظرفیت انجام می‌شود.

وی تاکید کرد: از تمام مسافران ایرانی که در این مدت به عراق مشرف می‌شوند، پس از بازگشت در فرودگاه هاشمی‌نژاد مشهد تست کرونا گرفته خواهد شد. حتی اگر مسافران در کشور عراق تست کرونا داده باشند، مطابق دستورالعمل دانشگاه علوم پزشکی در ایران نیز باید تست کرونا بدهند.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.