دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۳

زمزمه‌های حضور دوباره تیم استقلال در لیگ برتر کشتی

کشتی

یکی از اعضای کادر فنی تیم کشتی آزاد استقلال از احتمال حضور این تیم در پیکارهای لیگ برتر امسال خبر داد. این در حالیست که این تیم سال گذشته با اتفاقات عجیبی در فینال لیگ مواجه شده بود.

به گزارش قدس آنلاین، در حالیکه تیم کشتی آزاد استقلال در فصل قبلی لیگ برتر کشتی آزاد حضور پر حاشیه‌ای را برابر تیم بازار بزرگ ایران در فینال تجربه کرد و پیش بینی می‌شد این باشگاه بطور کلی قید حضور در لیگ کشتی را زده باشد، زمزمه‌هایی از حضور مجدد این تیم در پیکارهای امسال به گوش می‌رسد.

گویا مسئولان تیم کشتی استقلال در حال رایزنی و گفتگو با گزینه‌های مدنظر برای حضور در لیگ برتر هستند و قرار است ترکیب نهایی این تیم بعد از پایان مذاکرات و قطعی شدن توافق با حامی مالی اعلام شود.

گفته می‌شود چند چهره عنوان‌دار المپیک و ملی پوش اعزامی به جهانی در لیست استقلالی‌ها هستند، ولی هنوز چیزی قطعی نیست و باید طی روزهای آتی منتظر خبر جدیدی از این تیم باشیم.

 بیست و یک تیم برای حضور در لیگ رقابت‌های لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی اعلام آمادگی کرده اند که در کشتی آزاد تاکنون حضور تیم‌های دانشگاه آزاد اسلامی، فولادین ذوب آمل، ستارگان ساری، خراسان جنوبی، جوانان البرز، لرستان، پاس مازندران، آذربایجان شرقی، مدافعان سلامت و مرکزی قطعی شده است.

پیکارهای لیگ برتر کشتی قرار است بعد از مسابقات جهانی ۲۰۲۱ نروژ (اواخر مهرماه) آغاز شود. بر این اساس سازمان لیگ تاکید کرده با توجه به قرعه کشی این رقابت‌ها در اواخر شهریورماه، تیم‌ها باید هرچه سریع‌تر نسبت به ثبت‌نام و عقد قرارداد با کشتی گیران خود اقدام کنند.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.