سه‌شنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۰

کاهش شاخص‌های کرونایی در استان تهران/برنامه‌های خلاقانه بسیج در مهار کرونا

کرونا

رئیس ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران گفت: امروز که شاهد افول شاخص‌های بیماری و کاهش امواج خیز پنجم کرونا در تهران هستیم، بهترین زمان و بزنگاه استراتژیک برای بیماریابی است.

به گزارش قدس آنلاین، علیرضا زالی، رئیس ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران در رزمایش حیات بخش مقابله با کرونا ضمن تقدیر از زحمات و تلاش بسیجیان به دستاوردهای بسیار چشمگیر طرح شهید سلیمانی اشاره کرد و به اجرای برنامه‌های خلاقانه و ابداعی توسط بسیجیان در محلات مختلف اشاره کرد.

وی استفاده از نیروهای بسیجی در اقناع سازی عمومی، ارتقای سطح دانش و آموزش همگانی،  طرح همیاران سلامت، سرکشی به خانواده‌های نیازمند و پیک‌های موتوری را از جمله برنامه‌های ابداعی و خلاقانه بسیجیان در  اجرای این طرح ذکر کرد.

زالی افزود:در این رزمایش‌ها امواج خروشان بسیج نویدبخش بروز حیاتی جاودانه و مقابله برای زدودن آثار این ویروس منحوس است.

رئیس ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران خاطرنشان کرد: امروز که شاهد افول شاخص‌های بیماری و کاهش امواج خیز پنجم بیماری در تهران هستیم، مجددا به یک خیزش نوین و رزمایش عملیاتی با بازآرایی حماسی برای اجرای مولفه‌های طرح شهید سلیمانی در قالب بیماریابی نیاز داریم که بهترین زمان و بزنگاه استراتژیک برای بیماریابی این روزهاست.

 زالی از تزریق ۲۴۰هزار دز واکسن در روز گذشته در تهران خبر داد و گفت: هدف‌گذاری ما رسیدن به ۳۶۰هزار دز روزانه است که با تلاش و همت شما عزیزان دست یافتنی است.

وی از کادر بهداشت و درمان و بسیجیان و تمامی دست اندرکاران اجرای طرح واکسیناسیون و طرح شهیدسلیمانی تقدیر کرد.

منبع: فارس

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.