سه‌شنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۰

به کارگردانی داریوش مختاری؛

سریال «تب تاب» کلید خورد/ یک ملودرام اجتماعی خانوادگی

سریال تب تاب

سریال «تب تاب» به کارگردانی داریوش مختاری به تازگی جلوی دوربین رفته است.

به گزارش قدس آنلاین، به نقل از سیمافیلم، مهدی شفیعی تهیه‌کننده سریال «تب تاب» درباره این مجموعه بیان کرد: تصویربرداری سریال «تب و تاب» با موضوع ملودارم اجتماعی از  ۲۱ شهریور با ضبط صحنه‌های خارجی آغاز شد. این سریال با موضوع خانواده ایرانی و توجه به سبک زندگی آماده می‌شود.

وی افزود: در این مجموعه تلاش شده تا موضوعاتی که خانواده با آن درگیر است را در بستر یک ملودرام اجتماعی روایت کنیم. این سریال در ۲۵ قسمت آماده خواهد شد و امیدواریم طبق برنامه‌ریزی کار پیش برود.

این تهیه کننده در ادامه درباره پیش‌بینی زمان تصویربرداری سریال گفت: در شرایط معمول با تلورانس ۵ تا ۱۰ درصدی سریال نزدیک به ۶ یا ۷ ماه تصویربرداری دارد اما متاسفانه شرایط با توجه به شیوع کرونا قابل پیش‌بینی نیست. تمهیدات لازم برای پیشگیری در کار انجام می‌شود اما ابتلا به بیماری قابل پیش‌بینی نخواهد بود. با توجه به این مهم که سریال تعدد بازیگر و تنوع لوکیشن خواهد داشت، امیدواریم که بدون مشکل و بروز اتفاقات غیرمترقبه کاری باکیفیت و در خور توجه ارائه دهیم.

در این سریال به کارگردانی داریوش مختاری و با بازی  محمود پاک‌نیت، فرشته سرابندی، حدیث نیکرو، خیام وقار کاشانی، عطا عمرانی، نسرین مرادی، فهیمه مومنی، ریحانه رضی و افسانه ناصری به ایفای نقش می‌پردازند.

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.