چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۰

پرداخت ۲۵۵ میلیاردتومان تسهیلات طرح اقدام ملی مسکن

خرید فروش مسکن ملی

عضو هیئت‌مدیره بانک‌مسکن گفت: در راستای اجرای طرح اقدام ملی مسکن، بانک مسکن از محل تسهیلات ۲۵۵ میلیاردتومان به متقاضیان پرداخت کرده است.

به گزارش قدس آنلاین، آقای محمدحسن علمداری با اشاره به اینکه در طرح اقدام ملی مسکن ۳ هزار و ۶۵۴ میلیاردتومان از محل آورده متقاضیان به حساب سازندگان واریز شد، از پرداخت ۲۵۵ میلیاردتومان تسهیلات در اجرای این طرح به متقاضیان خبر داد.

 

علمداری با بیان اینکه تعداد افتتاح حساب طرح اقدام ملی مسکن در آن بانک، ۲۳۷هزار و ۲۷۲ حساب است، گفت: میزان واریز وجوه مبالغ ۹ هزار و ۳۸۶ میلیاردتومان است که از این میزان ۳ هزار و ۶۵۴ میلیاردتومان برای احداث پروژه‌های طرح اقدام ملی مسکن به حساب سازندگان واریز شده است.

 

علمداری ادامه داد: در حال حاضر ۵ هزار و ۷۳۲ میلیاردتومان نیز در حساب بانک است و به تدریج با پیشرفت فیزیکی و آغاز احداث به پروژه‌ها تخصیص خواهد یافت.

 

وی با اشاره به اینکه بانک مسکن از محل تسهیلات ۲۵۵ میلیاردتومان به متقاضیان پرداخت کرده است، افزود: در مجموعه یکهزار و ۱۷۲ پروژه طرح اقدام ملی مسکن به تعداد ۶۷ هزار و ۱۳۲ واحد معرفی شده که تعداد ۱۶ هزار و ۶۲۵ واحد قراردادهایشان منعقد شده است.

منبع: صداوسیما

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.