سه‌شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۳

مقام آگاه در قرارگاه مرکزی خاتم الانبیاء (ص) :

ایران می‌تواند هزینه گزاف و غیرقابل جبران به دشمن تحمیل کند

ایران

مقام آگاه در قرارگاه مرکزی خاتم الانبیاء (ص) با تاکید بر توانایی نیروهای مسلح ایران برای تحمیل هزینه گزاف و غیرقابل جبران به دشمن، گفت: وجود سناریوهای متعدد اطلاعاتی و عملیاتی در مورد مراکز حساس و سامانه‌های راهبردی مرتبط با رژیم صهیونیستی بیانگر دست بالای استراتژیک ایران است.

به گزارش قدس آنلاین و به نقل از روابط عمومی حضرت خاتم الانبیاء (ص)، یک مقام آگاه در این  قرارگاه (ص) در سخنانی در جمع نخبگان دانشگاهی در خصوص تهدیدات منطقه ای، گفت: رژیم صهیونیستی با پشتوانه آمریکا و برخی کشورهای اروپایی، همچنان رتبه نخست تهدید و ناامنی در منطقه غرب آسیا به شمار می‌آید.

وی با بیان اینکه در شرایط امروز برنامه‌هایی برای خشکاندن این تهدید فراهم کرده‌ایم، افزود: دست پر ما به لحاظ وجود سناریوهای متعدد اطلاعاتی و عملیاتی در مورد مراکز حساس و سامانه های راهبردی و نیز منابع آمریکا مرتبط با این رژیم شیطانی، موضع ما را از ابهام و کمبودهای اطلاعاتی به شفافیت و دسترسی بالا تبدیل کرده و مفهوم آن این است که ما در این معادله از دست بالای استراتژیک برخوردار شدیم.

این مقام ارشد نظامی تاکید کرد: در حال حاضر نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران قادرند هزینه گزاف و غیر قابل جبران به دشمن تحمیل کنند.

وی، با بیان این مساله که عمده هزینه‌های مالی و انسانی و شکست های متعدد آمریکا در منطقه به ویژه طی دو دهه اخیر، متاثر از پیروزی از استراتژی‌ها و خواسته های رژیم صهیونیستی است، تصریح کرد: رابطه رژیم صهیونیستی و آمریکا به زودی به یک رابطه باخت – باخت تبدیل خواهد شد و ما در وقت مناسب شاخصه‌ها و مولفه های این رویداد را نشان خواهیم داد.

انتهای پیام

منبع: ایرنا

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.