دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۶

مسابقه جنایی معمایی در تلویزیون

مسابقه بازیمون

مسابقه «بازیمون» که در ژانر معمایی جنایی تولید می شود، پس از مدتی توقف به دلیل شیوع کرونا، از سر گرفته شد و به تازگی به ضبط مرحله نیمه‌نهایی رسیده است.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از  روابط عمومی برنامه، ضبط مرحله نیمه‌نهایی برنامه تلویزیونی «بازیمون» که به دلیل شیوع ویروس کرونا متوقف شده بود، آغاز شد.

۱۳ گروه چهار نفره که از میان ۴۰ گروه به نیمه‌نهایی راه پیدا کرده‌اند، به میزبانی سعید فتحی‌روشن به عنوان ذهن‌خوان با یکدیگر به رقابت می پردازند تا قهرمان «بازیمون» مشخص شود.  

قصه مرحله نیمه‌نهایی با قتلی رازآلود و معمایی آغاز می‌شود و گروه‌های باقیمانده باید یک‌به‌یک، رازهای این جنایت هولناک را حل کنند و به سعید فتحی‌روشن و پلیس یاری رسانند تا قاتل سریالی به دام بیفتد.

همچنین بازیگران جدیدی که همگی از استعدادهای مسابقه «عصر جدید» هستند، در نقش‌های متفاوت به نقشه کشف قتل‌های سریالی اضافه شده‌اند و مخاطبان قرار است با اتفاقات جذاب‌تر و متفاوت‌تری در نیمه‌نهایی روبه‌رو شوند.

«بازیمون» که کاری از گروه اجتماعی شبکه سه سیما به تهیه‌کنندگی و کارگردانی عباس اختری است،  برنامه تلویزیونی با محوریت اتاق‌فرار (اسکیپ‌روم) و در قالب نمایش-مسابقه است که مدتی پیش روی آنتن این شبکه رفت.

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.