شهر گلبهار

کل اخبار:34

 • گلبهار ۱۳۹۴-۱۰-۲۰ ۰۸:۴۲

  انتقاد امام جمعه از برخي کم کاري‌ها

  مسؤولان براي مشکلات «گلبهار» فقط جلسه برگزار کرده‌اند!

  قدس/حسين شاهسمند: با هدف حل مشکلات مردم جلسه پرسش و پاسخ مردم و مسؤولان شهري گلبهار با حضور امام جمعه اين شهر در مسجد حضرت زينب(س) واقع در يکي از پروژه‌هاي مسکن مهر گلبهار برگزار شد. در اين نشست که جمع زيادي از اهالي مجتمع‌هاي مسکن مهر و رؤساي ادارات شهر حضور داشتند، حاضران به طرح مشکلات خود پرداختند و خواستار توجه مسؤولان به اين مشکلات شدند.

 • مسکن مهر ۱۳۹۴-۱۰-۱۰ ۰۹:۰۷

  از ۴۰ هزار واحد مسکن مهر فقط ۵۰ درصد متقاضیان تحویل شده است

  مسکن مهر گلبهار ناکام در جذب جمعیت

  حسین شاهسمند/ خبرنگار قدس: شهر گلبهار یکی از شهرهایی به شمار می‌رود که با هدف گسترش جلوگیری از حاشیه‌نشینی در شهر مشهد شکل گرفت، ولی واقعیت این است که به رغم گذشت ۳۰ سال از عمر شهر گلبهار، هنوز نتوانسته است نه تنها جمعیت حاشیه نشینی شهر مشهد را در خود جا دهد، بلکه در طرح مسکن مهر نیز ناکام بوده است.

 • گلبهار ۱۳۹۴-۱۰-۰۲ ۰۸:۰۱

  امام جمعه در گفت‌وگو با «قدس» :

  «گلبهار» گرفتار مشکلات جدی است

  حسین شاهسمند: امام جمعه شهر گلبهار به ویژگی‌های مسؤولان در نظام اسلامی اشاره کرد و با استفاده از آیات و روایات گفت: مسؤولان باید در نظام اسلامی خیرخواه مردم باشند و مشکلات و تنگناها را از مردم دور کنند.

 • صادقی ۱۳۹۴-۰۶-۱۹ ۲۲:۰۴

  مديرعامل شركت گاز خراسان رضوي:

  تا پايان سال 96 روستاي فاقد گاز در استان نخواهيم داشت

  مديرعامل شركت گاز خراسان رضوي گفت: با يك برنامه ريزي اصولي و پايدار تا پايان سال 96 كليه روستاهاي واجد شرايط خراسان رضوي از نعمت گاز طبيعي بهره مند خواهند شد.