همه‌ی خبرهای امروز
 • کرونا ۱۳۹۹-۰۴-۰۶ ۱۳:۱۱

  برگزار کنندگان مراسم عروسی و عزا منتطر برخورد قضایی باشند

  سنندج - دادستان سقز گفت: با متولیان و برگزار کنندگان مراسم عروسی و عزا در این شهرستان برخورد قضایی و قانونی می‌شود.

 • تالار ۱۳۹۹-۰۳-۳۱ ۱۶:۵۵

  برگزاری مراسم در خانه‌باغ‌های مهاباد ممنوع شد

  مهاباد-رئیس مرکز بهداشت مهاباد گفت: برگزاری هرگونه مراسم و تجمع در خانه‌باغ‌های این شهرستان ممنوع بوده و در صورت مشاهده طبق قانون با آنان برخورد خواهد شد.

 • مریوان ۱۳۹۹-۰۳-۲۸ ۱۷:۰۶

  اسکان مسافر در مریوان ممنوع شد

  سنندج -رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مریوان از ممنوع بودن اسکان میهمانان و مسافران در این شهرستان از امروز تا اطلاع ثانوی خبر داد.

 • کرونا ۱۳۹۹-۰۳-۲۵ ۱۷:۱۰

  ظرفیت بیمارستان‌های کردستان پر شد

  کردستان- رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: اگر مردم پروتکل‌های بهداشتی در خصوص مقابله با کرونا را رعایت نکنند تیرماه به ماه عزاداری مردم استان تبدیل خواهد شد.

 • تالاب زریبار ۱۳۹۹-۰۳-۲۳ ۱۳:۲۳

  مجموعه گردشگری تالاب زریبار تعطیل است

  سنندج -مدیرکل حفاظت محیط زیست کردستان گفت: مجموعه گردشگری تالاب زریبار براساس دستور ستاد مقابله با کرونای استان تا اطلاع ثانوی تعطیل است.

 • غار ۱۳۹۹-۰۳-۰۷ ۱۶:۳۸

  تصمیمی برای بازگشایی غارها در کشور گرفته نشده است

  سنندج -معاون محیط ‌زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان حفاظت محیط ‌زیست گفت: بعد از شیوع ویروس کرونا غارها و نمایشگاه‌های محیط زیست در کشور تعطیل شدند و تاکنون هم تصمیمی برای بازگشایی آنها گرفته نشده است.

 • بسته معیشتی ۱۳۹۹-۰۲-۲۳ ۱۶:۲۴

  توزیع ۲۰ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان کردستان

  سنندج -مراسم آغاز توزیع ۲۰ هزار سبد معیشتی بین خانوارهای نیازمند استان کردستان در قالب رزمایش همدلی و احسان با همت بنیاد احسان وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) با حضور نماینده ولی فقیه و جمعی از مسئولان در حسینیه سنندج برگزار شد.

 • شهود ۱۳۹۹-۰۲-۱۰ ۱۶:۴۰

  دستگاه قضا با شهود دروغین قاطعانه برخورد می کند

  کردستان -رئیس کل دادگستری استان کردستان گفت: حضور شاهدان دروغین در محاکم قضایی منجر به صدور احکام غیر واقعی و تضییع حق از اصحاب دعوی می‌شود و بی اعتمادی مردم به سیستم قضایی را نیز به دنبال دارد و از این‌رو شناسایی و برخورد با شهود دروغین در فرآیند دادرسی امری ضروری و اجتناب ناپذیر است.

 • ویروس کرونا ۱۳۹۹-۰۲-۰۷ ۱۵:۴۷

  موج دوم کرونا خطرناک‌تر از دوره اول خواهد بود

  سنندج -معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: در صورتی که مردم استان توصیه‌های بهداشتی و پزشکی را رعایت نکنند، موج دوم شیوع بیماری کرونا تا ۲۰ روز آینده بسیار بدتر و خطرناک‌تر از دوره اول آن خواهد بود.

 • منابع طبیعی ۱۳۹۹-۰۲-۰۲ ۱۷:۴۴

  ضرب و شتم مأمور منابع طبیعی مریوان

  سنندج – رئیس اداره منابع طبیعی مریوان گفت: متخلفان و تخریب کنندگان جنگل‌های این شهرستان، حین تخریب اراضی ملی به مأموران منابع طبیعی حمله ور شده و یکی از مأموران را مورد ضرب و شتم قرار داده و به شدت مجروح کردند.

 • مدیر کل کمیته امداد لرستان ۱۳۹۹-۰۱-۳۱ ۱۷:۱۵

  طرح رزمایش بخشش ایرانیان در کمیته امداد آغاز می‌شود

  کردستان- مدیرکل کمیته امداد استان کردستان از اجرای طرح بخشش ایرانیان باهدف کمک به نیازمندان و اقشار آسیب‌دیده از ویروس کرونا خبر داد.

 • مرزباشماق ۱۳۹۸-۱۲-۱۳ ۱۶:۲۸

  فعالیت تجاری در مرز باشماق مریوان دوباره آغاز شد

  سنندج -مدیرکل گمرکات کردستان از آغاز مجدد فعالیت تجاری در مرز باشماق مریوان خبر داد و گفت: از آنجا که مرز سیرانبند بانه همچنان بسته است فعالیت‌های تجاری در این مرز نیز به باشماق منتقل شد.

 • کلاهبرداری ۱۳۹۸-۱۲-۰۹ ۱۳:۵۴

  کلاهبرداری با تست کرونا جلوی درب منازل

  کردستان –رئیس پلیس آگاهی استان کردستان گفت: هر گونه مراجعه تحت عنوان انجام تست کرونا درب منازل کلاهبرداری جدید افراد سودجو و فرصت طلب است.

 • مسکن مددجویان ۱۳۹۸-۱۲-۰۷ ۱۶:۵۷

  تحویل ۲۷۰ واحد مسکن به مددجویان روستایی کردستان

  کردستان-مدیرکل کمیته امداد استان کردستان از تحویل ۲۷۰ واحد مسکن روستایی به مددجویان طی یک سال گذشته خبر داد.

 • لک لک ۱۳۹۸-۱۱-۲۹ ۱۶:۳۲

  بازگشت لک لک های مهاجر به تالاب زریبار

  کردستان-سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان مریوان گفت: لک لک های مهاجر به منظور زمستان گذرانی و جوجه آوری به کلنی های حاشیه تالاب بین المللی زریبار مریوان بازگشتند.

 • اولین جشن نوروزگاه های خراسان رضوی ۱۳۹۸-۱۱-۲۳ ۱۶:۳۰

  کردستان میزبان جشن بین‌المللی نوروز

  کردستان-استاندار کردستان از میزبانی این استان برای برگزاری جشن بین المللی نوروز خبر داد.

 • شبکه گاز ۱۳۹۸-۱۱-۲۰ ۱۶:۵۴

  اتصال۱۵۵ روستای سنندج به شبکه سراسری گاز

  سنندج – مدیرعامل شرکت گاز کردستان گفت: بعد از افتتاح طرح‌های گازرسانی دهه فجر مجموع روستاهای دارای شبکه گاز در شهرستان سنندج به ۱۵۵ روستا رسید تا معادل ۹۰ درصد جمعیت روستایی این شهرستان از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند باشند.

 • مشارکت دانشگاه با کمیت امداد ۱۳۹۸-۱۱-۱۹ ۱۶:۵۹

  مشارکت۳۰ دانشگاه با کمیته امداد برای ایجاد اشتغال

  سنندج – معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام(ره) کشور گفت: با هدف استفاده از ظرفیت نخبگان و اساتید دانشگاهی در علمی کردن اشتغال برای محرومان، این نهاد با اساتید ۳۰ دانشگاه کشور نشست‌های هم‌اندیشی برگزار و از نظرات، راهکارها و مشارکت آن ها استفاده می‌کند.

 • بازارچه های مرزی ۱۳۹۸-۱۱-۱۸ ۱۴:۱۹

  بازارچه های موقت مرزی کردستان بازگشایی می شود

  کردستان-استاندار کردستان با اشاره به سفر وزیر صمت در روزهای آینده به استان کردستان اعلام کرد که بازارچه‌های موقت مرزی بزودی بازگشایی می‌شوند.