همه‌ی خبرهای امروز
 • رشتخوار ۱۳۹۷-۰۶-۱۳ ۱۱:۰۸

  کشاورزان رشتخواری خواستار استمهال وام ها شدند

  جمعی از کشاورزان رشتخواری بحران زده سالهاست به دنبال خشکسالی، کاهش بارندگی وباران و سرما زدگی محصولشان دچار خسارت می شود و نمی توانند وام های خود را پرداخت نمایند و تقاضای استمهال وام ها از بانک های این شهرستان دارند.

 • محورهای ارتباطی شهرستان جوین ۱۳۹۷-۰۵-۲۷ ۱۲:۳۲

  گزارش های متعدد قدس آنلاین وزیر راه وشهرسازی را به جوین آورد

  جوین_ فرماندار شهرستان جوین گفت: باتلاش و پیگیری نمایندگان مردم درمجلس شورای اسلامی وشورای شهرستان جوین وزیر راه وشهرسازی روز گذشته ازمحورهای ارتباطی شهرستان جوین بازدید وضمن تایید گزارش هادستور تسریع در تکمیل محور ارتباطی جوین به خوشاب را صادر کرد.

 • قنوات ثلاثه جستان ۱۳۹۷-۰۵-۱۲ ۱۰:۱۲

  احیاء قنوات ثلاثه بجستان احیاء زندگی در این شهر است

  بجستان_ قنوات ثلاثه بجستان که تنها منبع آب کشاورزی این شهرستان است با همت مردم و مسئولان باید احیاء شود زیرا نگه داشتن و حیات این سه رشته قنات احیاء زندگی در این شهرخواهد بود

 • سردخانه ۱۳۹۷-۰۵-۰۲ ۱۲:۰۸

  فرماندار شهرستان جوین:

  شهرستان جوین سردخانه ندارد

  جوین_ فرماندار شهرستان جوین در جلسه کار گروه اشتغال و سرمایه گزار ی گفت: شهرستان جوین برای نگهداری محصولات باغی، دامی و صیفی جات نیاز به احداث سردخانه دارد.

 • رشتخوار ۱۳۹۷-۰۴-۲۶ ۱۰:۴۲

  مطالبات کشاورزان" گندمکار رشتخوار پرداخت نشده است

  رشتخوار-به گزارش خبرنگار قدس آنلاین، جمعی از کشاورزانرشتخوار از دیرکرد تحویل مطالبات گندمکاران از مسئولان انتقاد کردند و گفتند : کشاورزان گندمکار شهرستان رشتخوار به بانک ها بدهکارند و فشار مضاعف بانک ها برای پرداخت بدهی موجب مشکلاتی برای این قشرشده است.

 • شبکه دامپزشکی شهرستان فلاورجان ۱۳۹۷-۰۴-۲۴ ۱۰:۵۳

  فرماندارشهرستان جوین

  جوین رتبه برتر تولید دام کشوررادارد

  جوین_ فرماندار شهرستان جوین در جلسه کار گروه سلامت اعلام کرد: شهرستان جوین رتبه اول خراسان رضوی و رتبه برتر کشور در تولید دام راداراست، ولی متاسفانه چارت سازمانی دامپزشکی شهرستان جوین باکمترین پرسنل اداره می شود و تعدادی از دفاتر مرکز تعطیل است

 • پنلهای خورشیدی ۱۳۹۷-۰۴-۱۶ ۱۱:۰۴

  حرف تا عمل مسئولان برای تولید برق خورشیدی متفاوت است

  بجستان_ در حالی که امروزه تولید برق خورشیدی یکی از نیازهای اصلی کشور می باشد ولی حرف تا عمل مسئولان متفاوت بوده و در حالی که اعلام می کنند سرمایه گذاران استقبال کنند ولی با توجه به گزارشهای مردمی خودشان به سرمایه گذران پاسخ مناسب نداده و همکاری لازم ندارند.

 • ایستگاه هواشناسی ۱۳۹۷-۰۴-۰۹ ۱۱:۴۸

  فرماندار شهرستان جوین

  شهرستان جوین اداره هواشناسی ندارد

  جوین_ فرماندار شهرستان جوین در جلسه کار گرو اشتغال و کشاورزی گفت: یک دهه از ارتقاء شهرستان جوین سپری شده و با توجه به کشاورزی بودن منطقه متاسفانه هنوز این شهرستان اداره هواشناسی ندارد.

 • بزرگترین پارک شهر نقاب ۱۳۹۷-۰۴-۰۶ ۱۲:۱۷

  انتقاد فرماندار از پایین بودن سرانه فضای سبز در نقاب

  جوین_ فرماندرشهرستان جوین هنگام شروع عملیات اجرایی پارک بزرگ شهرنقاب گفت: در برخی از شهر های استان خراسان رضوی که با مشکل آب مواجه می باشند ولی سرانه فضای سبز و پارک تفریحی بیشتری از نقاب دارند، که لازم است تمامی مسئولین در ایجاد فضای سبز آستین هارا بالا بزنند تا عقب ماندگی ها جبران شود.

 • تجلیل از ایده های برتر بجستان ۱۳۹۷-۰۳-۳۰ ۱۱:۰۰

  فرماندار بجستان:

  رسته هایی که در مناطق محروم برای اشتغال محدودیت ایجاد می کند باید حذف شود

  بجستان_ فرماندار بجستان گفت: علی رغم استعداد خوب جوانان بجستانی و طرحهای خوبی که به جهت ایجاد اشتغال ارائه داده اند محدودیتهایی در قانون هست که باید به جهت تسهیل برای مناطق محروم حذف شود.

 • فرماندار شهرستان جوین ۱۳۹۷-۰۳-۲۹ ۱۶:۴۶

  فرماندار شهرستان جوین

  کتابهای مازاد خودرا تحویل کتابخانه های شهرستان جوین نمایید

  جوین_ فرماندار شهرستان جوین گفت: تحویل کتاب های مازاد در منازل به کتابخانه های سطح شهرستان جوین یکی از حسنات سیئه است که پاداش دنیوی و اخروی برای واقف داردو گردش در وقف کتاب ها اقتصاد مقاومتی را تقویت می کند

 • فرماندار شهرستان جوین ۱۳۹۷-۰۳-۲۷ ۱۰:۴۷

  فرماندار شهرستان خبر داد:

  وضعیت بحرانی آب های زیرزمینی شهرستان جوین

  جوین_ فرماندار شهرستان جویناعلام کرد: فرماندار شهرستان جوین وضعیت آبهای زیرزمینی شهرستان جوین را بسیار بحرانی اعلام کرد و گفت: دشت های جوین به عنوان یکی از ۳ دشتبحرانی کشوربا ۱۶۳ میلیون متر مکعب کسری مخازن آب در ردیف اول از نظر تراز منفی در سطح کشور قرار دارد.

 • فرماندار شهرستان جوین ۱۳۹۷-۰۳-۱۴ ۱۲:۱۹

  فرماندار شهرستان جوین:

  دامداری و کشاورزی شهرستان جوین نقطه قوت اقتصاد مقاومتی در سطح استان است

  قدس آنلاین_ فرماندار شهرستان جوین در جمع معترضان دام سنگین شهرستان جوین گفت: دامداران سنگین و کشاورزان شهرستان جوین از اقشار زحمت کش جامعه هستند واین قشر نقطه قوت اقتصاد مقاومتی در سطح خراسان رضوی با کسب برتر تولید به حساب می آیند.

 • پروژه پارک 5 هکتاری شهر نقاب ۱۳۹۷-۰۳-۱۲ ۱۱:۳۹

  فرماندار شهرستان جوین:

  اجرای پروژه پارک ۵ هکتاری شهر نقاب روی نقشه سیر می کند

  قدس آنلاین- فرماندار شهرستان جوین اعلام کرد: اعتراضات زیادی از طرف مردم و کارمندان ادارات به فرمانداری به علت نبود پارک تفریحی واصل شده، فرمانداری هم اعتباری برای اجرای پروژه پارک ۵ هکتاری منظور کرده، ولی اجرای این طرح فقط روی کاغذ و تابلو ورودی پارک سیر می کند.

 • محورهای ارتباطی شهرستان جوین ۱۳۹۷-۰۲-۳۱ ۱۲:۴۳

  سخنگوی شورای شهرستان جوین درگفت وگو با قدس انلاین :

  جاده های جوین با استاندارد۳۵سال قبل / محورهای جوین قتلگاه شهروندان ومسافران شده است

  جوین_قدس انلاین : سخنگوی شورای شهرستان جوین گفت: محورهای مواصلاتی موجود در شهرستان جوین مربوط به دهه ۶۰ و قبل از ارتقاء به شهرستان است، که در آن زمان ترد وسایط نقلیه به تعداد انگشتان دست بوده است

 • بازار ۱۳۹۷-۰۲-۲۴ ۱۰:۵۷

  قدس انلاین گزارش می دهد

  تنظیم بازار ماه رمضان با توزیع اقلام حمایتی/تخصیص ارز سه هزار و ۸۰۰ تومانی برای کالاهای اساسی

  قدس انلاین- سید حبیب قاآنی:در آستانه ماه مبارک رمضان، بازار خود را آماده ورود موج جدید مشتریان می کند واز سوی دیگر مسئولین نیز بر آمادگی خود جهت تامین و همچنین نظارت برنحو توزیع و فروش کالاها و اجناس مورد نیاز مردم تاکید دارند.

 • زلزله ۱۳۹۷-۰۲-۲۱ ۱۲:۲۹

  زلزله 5 ریشتری سرخس را لرزاند

  قدس آنلاین: زلزله ای به بزرگی 5 ریشتر سرخس در استان خراسان رضوی را لرزاند وبیمارستان های سرخس در آماده باشند.

 • طلا و ارز ۱۳۹۷-۰۲-۱۵ ۱۹:۳۳

  "قدس آنلاین" از گرانی و رکود بهاری بازار در مشهد گزارش میدهد

  بازی تلخ برجام با بازاریان مشهدی

  قدس آنلاین_ سعید کوشافر: افزایش قیمت برخی کالاها وخدمات بازار مشهد را گرفتار رکود سنگینی کرده است، به گونه ای که بسیاری از بازاریان با مشکلات شدید مالی ناشی از چک وسررسیدبدهکاری روبرو شده اند.