همه‌ی خبرهای امروز
 • رشتخوار ۱۳۹۷-۰۸-۲۳ ۱۱:۲۳

  حقوق خانوارهای بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی ره به بالای ۵۰۰هزار تومان می رسد

  رشتخوار -عضوکمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت:اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در راستای توجه به اقشار آسیب‌پذیرخصوصا خانوارهای تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی ره با اخصاص ۷ هزار میلیارد تومان در سال جاری دریافتی حقوق این دو قشر را به بالای ۵۰۰ هزار تومان می رساند

 • رشتخوار ۱۳۹۷-۰۶-۱۳ ۱۱:۰۸

  کشاورزان رشتخواری خواستار استمهال وام ها شدند

  جمعی از کشاورزان رشتخواری بحران زده سالهاست به دنبال خشکسالی، کاهش بارندگی وباران و سرما زدگی محصولشان دچار خسارت می شود و نمی توانند وام های خود را پرداخت نمایند و تقاضای استمهال وام ها از بانک های این شهرستان دارند.

 • محورهای ارتباطی شهرستان جوین ۱۳۹۷-۰۵-۲۷ ۱۲:۳۲

  گزارش های متعدد قدس آنلاین وزیر راه وشهرسازی را به جوین آورد

  جوین_ فرماندار شهرستان جوین گفت: باتلاش و پیگیری نمایندگان مردم درمجلس شورای اسلامی وشورای شهرستان جوین وزیر راه وشهرسازی روز گذشته ازمحورهای ارتباطی شهرستان جوین بازدید وضمن تایید گزارش هادستور تسریع در تکمیل محور ارتباطی جوین به خوشاب را صادر کرد.

 • قنوات ثلاثه جستان ۱۳۹۷-۰۵-۱۲ ۱۰:۱۲

  احیاء قنوات ثلاثه بجستان احیاء زندگی در این شهر است

  بجستان_ قنوات ثلاثه بجستان که تنها منبع آب کشاورزی این شهرستان است با همت مردم و مسئولان باید احیاء شود زیرا نگه داشتن و حیات این سه رشته قنات احیاء زندگی در این شهرخواهد بود

 • سردخانه ۱۳۹۷-۰۵-۰۲ ۱۲:۰۸

  فرماندار شهرستان جوین:

  شهرستان جوین سردخانه ندارد

  جوین_ فرماندار شهرستان جوین در جلسه کار گروه اشتغال و سرمایه گزار ی گفت: شهرستان جوین برای نگهداری محصولات باغی، دامی و صیفی جات نیاز به احداث سردخانه دارد.

 • رشتخوار ۱۳۹۷-۰۴-۲۶ ۱۰:۴۲

  مطالبات کشاورزان" گندمکار رشتخوار پرداخت نشده است

  رشتخوار-به گزارش خبرنگار قدس آنلاین، جمعی از کشاورزانرشتخوار از دیرکرد تحویل مطالبات گندمکاران از مسئولان انتقاد کردند و گفتند : کشاورزان گندمکار شهرستان رشتخوار به بانک ها بدهکارند و فشار مضاعف بانک ها برای پرداخت بدهی موجب مشکلاتی برای این قشرشده است.

 • شبکه دامپزشکی شهرستان فلاورجان ۱۳۹۷-۰۴-۲۴ ۱۰:۵۳

  فرماندارشهرستان جوین

  جوین رتبه برتر تولید دام کشوررادارد

  جوین_ فرماندار شهرستان جوین در جلسه کار گروه سلامت اعلام کرد: شهرستان جوین رتبه اول خراسان رضوی و رتبه برتر کشور در تولید دام راداراست، ولی متاسفانه چارت سازمانی دامپزشکی شهرستان جوین باکمترین پرسنل اداره می شود و تعدادی از دفاتر مرکز تعطیل است

 • پنلهای خورشیدی ۱۳۹۷-۰۴-۱۶ ۱۱:۰۴

  حرف تا عمل مسئولان برای تولید برق خورشیدی متفاوت است

  بجستان_ در حالی که امروزه تولید برق خورشیدی یکی از نیازهای اصلی کشور می باشد ولی حرف تا عمل مسئولان متفاوت بوده و در حالی که اعلام می کنند سرمایه گذاران استقبال کنند ولی با توجه به گزارشهای مردمی خودشان به سرمایه گذران پاسخ مناسب نداده و همکاری لازم ندارند.

 • ایستگاه هواشناسی ۱۳۹۷-۰۴-۰۹ ۱۱:۴۸

  فرماندار شهرستان جوین

  شهرستان جوین اداره هواشناسی ندارد

  جوین_ فرماندار شهرستان جوین در جلسه کار گرو اشتغال و کشاورزی گفت: یک دهه از ارتقاء شهرستان جوین سپری شده و با توجه به کشاورزی بودن منطقه متاسفانه هنوز این شهرستان اداره هواشناسی ندارد.

 • بزرگترین پارک شهر نقاب ۱۳۹۷-۰۴-۰۶ ۱۲:۱۷

  انتقاد فرماندار از پایین بودن سرانه فضای سبز در نقاب

  جوین_ فرماندرشهرستان جوین هنگام شروع عملیات اجرایی پارک بزرگ شهرنقاب گفت: در برخی از شهر های استان خراسان رضوی که با مشکل آب مواجه می باشند ولی سرانه فضای سبز و پارک تفریحی بیشتری از نقاب دارند، که لازم است تمامی مسئولین در ایجاد فضای سبز آستین هارا بالا بزنند تا عقب ماندگی ها جبران شود.