یکشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۸

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

ستیز آمریکا با ایران، دشمنی باطل علیه حق است

عکس

قدس آنلاین - اراک- احمد مختاری: فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: خصومت و ستیز آمریکا با ملت ایران، دشمنی باطل علیه حق است و این مهم موجب شده جمهوری اسلامی همواره در موضع قدرت قرار داشته باشد

دریادار پاسدار علی فدوی شامگاه روز شنبه در آئین دانش آموزی بزرگداشت مرد استکبار ستیز افزود: ۳۷ سال است که آمریکا با انقلاب اسلامی ایران دشمنی دارد و تمام توان خود را برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی به کار گرفته اما، همواره در تمام تلاش های خود ناکام مانده است وی ادامه داد: با نگاه به ماهیت دشمنی آمریکا علیه ملت ایران مشخص می شود که این ستیز بر سر مسائل فرهنگی، اقتصادی و سیاسی نیست زیرا در این صورت تا کنون این مشکلات برطرف و به توافق هایی حاصل شده بود.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: دشمنی آمریکا با ملت ایران ماهیت باطل علیه حق است و این دو هیچ گاه در کنار یکدیگر قرار نمی گیرند.

دریادار فدوی گفت: طرفداری خداوند از حق در قرآن و اعتقاد مسلمانان است و تقدیم ۲۰۰ هزار شهید در راه اسلام دلیل محکمی برای اثبات دنبال کردن ملت ایران از حق است و این مهم را در ۳۷ سال گذشته به اثبات رسانده اند. فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: مردم هرگز برای ر مسائل دنیوی و مادی حاضر نیستند جان عزیزان خود را به خطر بیندازند ولی در راه حق مردم ایران با بصیرت عمل کردند و این میزان شهید را تقدیم اسلام می کنند. دریادار فدوی گفت: آمریکا و هم پیمانانش روال باطل را دنبال می کنند اگر این گونه نبود ظرف ۳۷ روزه قادر بودند بساط جمهوری اسلامی را بر چینند ولی هر روز انقلاب اسلامی مقتدرتر و عزتمندتر می شود.

وی ادامه داد: پایه های قدرت ملت ایران به برکت امام، انقلاب، و رهبری مقام معظم رهبری و خون شهدا قابل مقایسه با آمریکا نیست زیرا این قدرت سرچشمه معنوی دارد و تمام مستکبران در برابر آن ناتوانند. فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: در صورتی که ملتی در حوزه حق قرار داشته باشند قسمت اندکی از دفاع کشور بر عهده بندگان قرار می گیرد و قسمت اعظم محافظت از مردم بر عهده خداوند است. دریادار فدوی با یادآوری انتخابات آتی ریاست جمهوری افزود: مردم در حکومت اسلامی پیوسته در معرض انتخاب قرار دارند و افرادی باید در مسندهای خدمت و معرض گزینش مردم باشند که به شهدا و حق اعتقاد داشته باشند. وی ادامه داد: نقطه عطف شیعه از ابتدا امامت است و وقتی شیعه باور ولایی دارد نباید بر خلاف نظر امام خود نظر دیگری داشته باشد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: در حیات جمهوری اسلامی ثابت شده که حرکت در مسیر ارزش های ولایی و آرمان های دینی مصونیت نظام را در پی دارد. وی ادامه داد: باوجود اینکه اغلب کشورهای خاورمیانه ناامن است ولی دشمنان تا کنون جرات نزدیک شدن به آب ها و مرزهاایران را نداشته اند و این نشان از قدرت و عظمت ایران اسلامی در منطقه و جهان است

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.