جمعه ۷ آبان ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۲

شمخانی در دیدار با آیت‌الله شبیری‌زنجانی :

برای رفع مشکلات اقتصادی باید تلاش همه‌جانبه در بخش‌های مختلف کشور صورت گیرد

 آیت‌الله شبیری‌زنجانی

دبیر شورای‌عالی امنیت ملی گفت: تا زمانیکه کار، تولید ثروت و تلاش برای توسعه همه‌جانبه به ادبیات رایج در بخش‌های مختلف کشور و گروه‌های مختلف اجتماعی و سیاسی تبدیل نشود، مسیر رفع مشکلات اقتصادی هموار نمی‌شود.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از فارس‌، علی شمخانی نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی با آیت‌الله شبیری زنجانی در قم دیدار و گفت‌وگو کرد.

شمخانی در این دیدار ضمن ارایه گزارشی از شرایط امنیتی، اقتصادی و سیاسی کشور بخش عمده‌ای از مشکلات و تهدیدات کشور را اقتصاد پایه عنوان کرد.

وی کاهش مشکلات اقتصادی را تکمیل‌کننده یکی از مهم‌ترین حلقه‌های زنجیره امنیت کشور عنوان کرد و افزود: تا زمانیکه کار، تولید ثروت و تلاش برای توسعه همه‌جانبه به ادبیات رایج در بخش‌های مختلف کشور و گروه‌های مختلف اجتماعی و سیاسی تبدیل نشود، مسیر رفع مشکلات اقتصادی هموار نمی‌شود.

آیت‌الله شبیری‌زنجانی نیز در این ملاقات با اشاره به ظرفیت‌های بی‌شمار مادی و معنوی در کشور مجموعه امکانات و زمینه‌ها برای توسعه اقتصادی و اجتماعی را فراهم عنوان کرد و اظهار داشت: وعده خداوند که تحقق آن قطعی است ناظر بر موفقیت فعالیت‌ها و جهدی است که در سایه اخلاص و ایمان صورت پذیرد.

وی در پایان این دیدار برای موفقیت بیش از پیش مسئولان و خدمت‌گزاران صادق نظام جمهوری اسلامی دعا کرد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.