چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۱:۳۰

۱۶ فیلم جشنواره فجر در شهرکرد اکران می شود

جواد کارگران دهکردی

شهرکرد- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از اکران ۱۶ فیلم جشنواره فجر از فردا به مدت ۸ روز در سینما بهمن شهرکرد خبر داد.

به گزارش خبرنگار قدس آنلاین، جواد کارگران دهکردی شامگاه چهارشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه و مطبوعات چهارمحال و بختیاری گفت: ۲۸ فیلم به جشنواره بین‌المللی فیلم فجر راه یافته که از این تعداد در استان‌ها تنها ۱۶ فیلم، اکران می شود.

وی افزود: از فردا ۱۴ بهمن ماه تا۲۱ بهمن ماه، با اکران دو فیلم در چهار سانس ساعت‌های ۱۵، ۱۷، ۱۹ و ۲۰ از جشنواره بین‌المللی فیلم فجر در سینما بهمن شهرکرد آغاز خواهد شد.

وی تصریح کرد: استان ها جهت اکران ۱۶ فیلم از جشنواره فجر ۲۴۰ میلیون تومان به تهیه کنندگان پرداخت شده است.

وی خاطرنشان کرد: مراسم افتتاحیه سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر ۱۴بهمن ساعت ۱۰ صبح در سینما بهمن شهرکرد برگزار می شود.

وی اظهار کرد: فروش اینترنتی بلیط های فیلم های جشنواره مورد استقبال کم مردم استان واقع شد و امید است که مردم به صورت حضوری و با خرید از گیشه فروش به خرید بلیط اقدام کنند.

کارگران دهکردی به اجرای ۲۳۸ برنامه محوری از سوی کمیته فرهنگی هنری در دهه فجر امسال اشاره کرد و افزود: برگزاری شب های شعر و موسیقی، عصرهای شعر و خاطره، افتتاح چندین کتابخانه عمومی در سطح استان، برگزاری جشنواره عکس انقلاب، ایستگاه عکس یادگاری در ۲۲بهمن و افتتاح خانه هنرمندان در هفشجان از مهم‌ترین برنامه های دهه فجر امسال می باشد.

وی با بیان اینکه طی سال های قبل در توزیع آگهی ها به نشریات و روزنامه ها بی عدالتی بوده است تصریح کرد: نامه ای به امضای استاندار درآمد و به همه ی ادارات دولتی ابلاغ شد که آگهی های خود را از طریق اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان توزیع کنند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.