شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۶

همزمان با پنجمین روز دهه فجر؛

ساختمان دادگاه بخش گلبهار افتتاح شد

افتتاح دادگاه گلبهار

گلبهار- صبح شنبه و در مراسمی با حضور رئیس کل دادگستری استان خراسان رضوی، امام جمعه گلبهار، فرماندار چناران و تنی چند از مسئولان نظامی و انتظامی ساختمان دادگاه شهر گلبهار به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار قدس آنلاین، در این مراسم رئیس کل دادگستری استان در سخنانی با تبریک ایام الله دهه فجر و با گرامیداشت یاد و خاطره بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران و شهدای گرانقدر انقلاب اظهار کرد: همه ما در نظام مقدس جمهوری اسلامی مفتخر به خدمتگزاری این مردم هستیم و در این راستا در هشت شهر استان خراسان رضوی ساختمان دادگاه و دادگستری در حال احداث داریم.

حجت الاسلام علی مظفری افزود: همان طورکه در رژیم گذشته دستگاه قضایی مورد غضب شاه ملعون بود در نظام مقدس جمهوری اسلامی نیز متاسفانه عده ای که خود را منتخب و نماینده مردم می دانند و در برابر فعالیتهای دستگاه قضا و ارائه خدمت به مردم توسط این قوه که یکی از ارکان اصلی نظام است جبهه گیری می کنند که شایسته مقام یک منتخب و نماینده مردم نیست.

وی ابرازامیدواری کرد: دستگاه قضایی استان این آمادگی را دارد که در صورت آماده و مهیا شدن زیرساختهای لازم دادگاه بخش گلبهار به دادگستری ارتقا پیدا کند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.