یکشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۷

بعد از گذشت ۲ روز از اتمام بارش برف؛

پنج هزار و ۳۰۰ خانوار گیلانی همچنان بدون برق هستند

خاموشی برق در روستاهای رشت

رشت - مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق گیلان گفت: با تلاش مستمر و شبانه روزی ۲۲۹ اکیپ عملیاتی در حال حاضر، تعداد خانوارهای بدون برق استان به پنج هزار و ۳۰۰ خانوار رسیده است.

حمیدرضا حکمت روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار قدس آنلاین اظهار داشت: این خانوارهای بدون برق به طور عمده در حوزه روستایی شهرهای رشت، خمام، کوچصفهان، آستانه اشرفیه ، لاهیجان و سیاهکل هستند .

وی اظهار کرد: اهتمام بر آن است که تا پایان غروب امروز ( یکشنبه) برق تمامی شهروندان برقرار شود.

مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق گیلان همچنین به ریزش برف روی شبکه ها و تاسیسات برق در جریان برفروبی توسط مردم اشاره و تصریح کرد: در حال حاضر، مشکل عمده در حوزه مشترکان شهری ریزش برف از بام واحدهای مسکونی و تجاری روی شبکه های توزیع برق است که موجب قطعی مجدد برق می شود.

حکمت از مردم خواست تا از ریختن برف روی شبکه و تاسیسات برق خودداری کنند و هرگونه قطعی برق را به شماره ۱۲۱ و یا ۳۳۶۶۵۰۰۰ اطلاع دهند.

بارش برف جمعه گذشته که در برخی مناطق جلگه ای گیلان به بیش از یک متر رسید، به همراه تندباد مشکلاتی را برای مردم استان از جمله قطعی برق بوجود آورد. از روز گذشته (شنبه) آسمان استان صاف بوده ولی اداره کل هواشناسی گیلان اعلام کرده که تا سه شنبه هفته جاری، یخبندان در استان خواهد بود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.