سه‌شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۰

رکورددار دقایق حضور در ترکیب استقلال کیست؟

فوتبال - صبای قم - استقلال

یکی از بازیکنان ملی‌پوش فوتبال ایران رکوردار حضور در ترکیب اصلی تیم استقلال است.

به گزارش قدس آنلاین و به نقل از مهر، امید ابراهیمی زننده تک گل آبی پوشان در دیدار مقابل سیاه جامگان، با حضور در ۲۲ مسابقه استقلال و ثبت رکورد ۱۹۸۰ دقیقه حضور در میدان، در میان بازیکنان استقلال صاحب رکورد است. 

این بازیکن به جز دیدار تیمش مقابل استقلال اهواز در هفته هفدهم که به دلیل سه اخطاره بودن حضور نداشت، در همه دیدارهای گذشته این تیم حضور داشته و در تمام بازی‌ها نیز ۹۰ دقیقه کامل در زمین حضور داشت تا به رکورد جالب توجه ۱۹۸۰ دقیقه حضور در میدان رسیده باشد. ابراهیمی به این ترتیب ثابت ترین بازیکن استقلال محسوب می‌شود.

بعد از امید ابراهیمی، کاوه رضایی مهاجم آبی پوشان است که با رکوردی بسیار نزدیک به ابراهیمی و تنها با ۵۸ دقیقه کمتر از او در رده دوم قرار دارد. بهترین گل زن و بهترین پاسور آبی پوشان با ۲۲ بازی و ۱۹۲۲ دقیقه حضور در میدان با متوسط ۸۷ دقیقه برای هر بازی در این جایگاه دوم این جدول قرار دارد.

 در رده سوم این جدول نیز مهدی رحمتی و رابسون جانواریو قرار دارند. این دو بازیکن که با رکوردهای مشابه حضور در ۱۷ مسابقه و ثبت رکورد ۱۵۳۰ دقیقه و معدل ۹۰ دقیقه برای هر بازی در رده‌های سوم و چهارم این جدول قرار گرفته‌اند.

فرشید اسماعیلی ستاره جوان آبی پوشان که ۲۰ بار برای این تیم به میدان رفته هم با ثبت رکورد ۱۳۹۸ دقیقه حضور در میدان در رده پنجم این جدول قرار می‌گیرد.

پادوانی با ۱۳۶۳ دقیقه، خسرو حیدری با ۱۳۲۹، وریا غفوری با ۱۲۰۰، جابر انصاری با ۱۱۴۰، علی قربانی و هرایر مگویان با ۱۰۷۱، بختیار رحمانی با ۹۹۰، سید مجید حسینی با ۹۲۷ و بهنام برزای با ۸۲۶ دقیقه بازی در رده‌های بعدی این جدول قرار می‌گیرند.

همچنین از نظر تعداد بازی نیز همچنان امید ابراهیمی و  کاوه رضایی هر یک با ۲۲ بازی در رده‌های اول و دوم هستند، علی قربانی با ۲۱ بازی در رده سوم، فرشید اسماعیلی با ۲۰ بازی در رده چهارم، مهدی رحمتی، رابسون جانواریو و خسرو حیدری با ۱۷ بازی در رده‌های پنجم، ششم و هفتم قرار دارند.

در رده‌های پایین تر نیز پادوانی و جابر انصاری با ۱۶ بازی، وریا غفوری با ۱۵ بازی یعقوب کریمی با ۱۴ بازی، بختیار رحمانی و فرشید باقری با ۱۳ بازی، هرایر مگویان، سید مجید حسینی و بهنام برزای هر کدام با ۱۲ در رده‌های بعدی قرار گرفته‌اند. 

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.