جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۱

کدخدایی خبرداد:

اعلام اسامی داوطلبان تأیید صلاحیت‌ شده انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس به وزارت کشور

کدخدایی

سخنگوی شورای نگهبان از اعلام اسامی داوطلبان تأیید صلاحیت‌ شده انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس به وزارت کشور خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از تسنیم، عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان از اعلام اسامی داوطلبان تایید صلاحیت‌ شده انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس در 4 حوزه انتخابیه خبر داد و گفت: اسامی این افراد امروز طی نامه‌ای از سوی شورای نگهبان به وزارت کشور ارسال شده است.

وی افزود: آن دسته از داوطبانی که صلاحیت‌شان برای انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس در 4 حوزه انتخابیه  "اصفهان"، "اهر و هریس"، "مراغه و عجب‌شیر"، "بندرلنگه، بستک و پارسیان" شکایتی دارند، می‌توانند مراتب اعتراض خود را از فردا (شنبه 9 اردیبهشت) تحویل هیئت مرکزی نظارت بر انتخبات دهند.

انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس در 4 حوزه انتخابیه  "اصفهان"، "اهر و هریس"، "مراغه و عجب‌شیر"، "بندرلنگه، بستک و پارسیان" همزمان با انتخابات ریاست‌جمهوری و شوراهای شهر و روستا در روز جمعه، 29 اردیبهشت امسال برگزار می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
type="text/javascript"> var head = document.getElementsByTagName("head")[0]; var script = document.createElement("script"); script.type = "text/javascript"; script.async=1; script.src = "https://s1.mediaad.org/serve/qudsonline.ir/loader.js" ; head.appendChild(script);