شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۹

پشت پرده مصدومیت های مدافع ملی پوش استقلال

ووریا غفوری

ووریا غفوری مدافع ملی پوش استقلال به خاطر مصدومیت به دو بازی آخر این تیم نمی رسد.

به گزارش قدس آنلاین، ووریا غفوری مدافع ملی‌پوش استقلال امسال در چند نوبت دچار آسیب‌دیدگی شد و همین مسأله دست علیرضا منصوریان را در خیلی از بازی‌ها بست. با گذشت زمان ووریا غفوری با وجود آسیب‌دیدگی که از ناحیه همسترینگ داشت در اردوی تیم ملی حضور پیدا کرد و با وجود مخالفت کادر فنی و کادر پزشکی استقلال در تمرینات تیم ملی حاضر شده و اتفاقاً با نظر کی‌روش در ترکیب تیم ملی مقابل چین هم به میدان رفت.

غفوری با وجود تأکیدهای کادر پزشکی استقلال و همچنین کادر فنی این تیم به کادر فنی تیم ملی اعلام کرد که مشکلی برای بازی ندارد ولی در بازی با چین با مصدومیت روبرو شده و در نهایت چندین مسابقه استقلال را هم از دست داد. بعد از این اتفاق غفوری با لباس شخصی در تمرینات حاضر شد و شرایط خود را به منصوریان تشریح کرد اما سرمربی استقلال به او گفت که حالا که در این شرایط آسیب دیده بهتر است روند درمانش را زیرنظر کادر پزشکی تیم ملی انجام دهد و او حتی با گلایه به غفوری اعلام کرد که وی پیش از این باید به فکر جلوگیری از تکرار مصدومیت خود بود، بعد از این اتفاق باز هم غفوری زیرنظر کادر پزشکی تیم ملی فعالیت خود را ادامه داد و اعلام کرد که مشکلی برای همراهی استقلال ندارد اما مجدداً غفوری دچار آسیب‌دیدگی شد و منصوریان هم مجبور بود خیلی کم از این بازیکن استفاده کند.

در نهایت مصدومیت کهنه کار دست غفوری داد و مجدداً این بازیکن در دیدار با الاهلی امارات دچار آسیب‌دیدگی شده ولی این بار با  تصمیمی عاقلانه اعلام کرد که روند درمانش را زیرنظر کادر پزشکی استقلال انجام خواهد داد. به این ترتیب غفوری از روز گذشته که استقلال به مشهد سفر کرده در کلینیک این باشگاه حاضر شده و مشخصاً این بازیکن برای بهبود پای آسیب‌دیده خود مدتی دور از میادین خواهد بود و به دیدار آینده این تیم مقابل سپاهان که روز چهارشنبه برگزار می‌شود هم نخواهد رسید. کاری که شاید اگر غفوری خیلی زودتر آن را انجام می‌داد حالا کار به اینجا نمی‌کشید.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.