یکشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۹

وضعیت قیمت زولبیا و بامیه در ماه رمضان

زولبیا و بامیه

رئیس اتحادیه قنادان و شیرینی‎فروشان با اشاره به پیشنهاد افزایش 12 درصدی قیمت زولبیا و بامیه در ماه مبارک رمضان گفت: قیمت پیشنهاد شده برای هر کیلو زولبیا و بامیه در ماه مبارک رمضان 12 هزار و 500 تومان است.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از میزان، علی بهره‌مند در خصوص قیمت زولبیا و بامیه در ماه مبارک رمضان گفت: پیشنهاد ما برای افزایش قیمت زولبیا و بامیه در ماه مبارک رمضان 15 درصد بوده که این رقم هنوز از سوی سازمان حمایت از مصرف کننده تایید نشده است.

وی در ادامه افزود: پیش‎بینی می‌شود قیمت هر کیلو زولبیا و بامیه با احتساب افزایش 15 درصدی به 12 هزار و 500 تومان برسد که با وجود مخالفت‎های سازمان حمایت باید درانتظار رقم کمتری برای این کالا باشیم.

رئیس اتحادیه قنادان و شیرینی‎فروشان در توضیح علت مخالفت سازمان حمایت با افزایش 15 درصدی قیمت زولبیا و بامیه تصریح کرد: سازمان حمایت افزایش 15 درصدص قیمت زولبیا و بامیه را به علت بالا رفتن نرخ هر کیلو از این شیرینی تصویب نمی‎کند و این در حالی است که این نرخ از سوی کمیسیون فنی در روزهای قبل به تصویب رسیده بود.

بهر‌ه‌مند درانتها خاطر نشان کرد: با توجه به عدم تایید افزایش 15 درصدی نرخ زولبیا و بامیه از سوی سازمان حمایت این رقم به 10 درصد و قیمت آن نیز به کیلویی 12 هزار تومان برسد ولی قیمت نهایی این محصول در جلسه روز آینده مشخص خواهد شد.
 

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.