دوشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۲

معاون سازمان هواپیمایی کشوری؛

ادامه رایزنی با مسئولان فرودگاه نجف/سفر هوایی عتبات ارزان می‌شود

فرودگاه نجف

معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری از مذاکرات مثبت میان این سازمان، شرکت های هواپیمایی ایرانی و مسئولان فرودگاه نجف پیرامون رفع مشکلات به وجود آمده اخیر خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از سازمان هواپیمایی کشوری، مرتضی دهقان گفت: در دو روز گذشته جلساتی بین سازمان هواپیمایی کشوری، انجمن شرکت های هواپیمایی، نمایندگان شرکت های هواپیمایی ایرانی و مدیرعامل فرودگاه نجف و هیئت همراه در تهران برگزار شد که در جریان این جلسات موضوعات مورد نظر طرفین به دقت مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: در این جلسات که در فضایی صمیمانه برگزار شد تصمیماتی مبنی بر ضرورت ارتقای کیفیت ارائه خدمات در فرودگاه نجف، کاهش هزینه پروازهای ایرانی در فرودگاه و به تبع آن کاهش هزینه های سفر هوایی زائران ایرانی عتبات عالیات مطرح شد که با رویکردی مثبت مورد توجه مدیریت فرودگاه نجف قرار گرفت.

معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری تصریح کرد: همچنین مقرر شد جهت پیاده سازی تصمیمات مثبت اتخاذ شده، جلسات تخصصی با حضور کارشناسان طرفین در اسرع وقت در نجف اشرف برگزار شود.

دهقان افزود: رویکرد سازمان هواپیمایی کشوری در تامین نظر خطوط هوایی داخلی و همچنین زائران ایرانی به صورت جامع به تمامی فرودگاههای کشور عراق است به همین منظور فرودگاه نجف اشرف به لحاظ سهولت سفر به اماکن زیارتی به مراتب در اولویت بوده و بخشی از انتظارات ابراز شده علی رغم اینکه به سایر ارگان های دولتی کشور عراق ارتباط می یابد اما آثار مثبت آن می تواند در تامین انتظارات شرکت های هواپیمایی ایرانی مصداق یابد.

وی در پایان یادآور شد: با توجه به رویکرد مثبت و تعاملی مسئولان فرودگاه نجف و قول مساعد به منظور رفع مشکلات موجود، همچنین تعلق خاطر زائران ایرانی برای زیارت عتبات عالیات، سازمان هواپیمایی کشوری بر تداوم پروازها به فرودگاه مذکور تاکید دارد.

منبع: خبرگزاری مهر

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.