سه‌شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۶

به مناسبت روز خبرنگار؛

مدیرکل ورزش و جوانان ایلام از خبرنگار قدس آنلاین تجلیل کرد

تجلیل از خبرنگار قدس آنلاین در ایلام

​ایلام- مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام با حضور در دفتر سرپرستی سایت خبری تحلیلی قدس آنلاین از خبرنگاران این رسانه در استان تجلیل کردند.

بهروز حیدرزاده روز سه شنبه با حضور در دفتر سایت خبری - تحلیلی قدس آنلاین، با تبریک روز خبرنگار گفت: هیچ دستگاه اجرایی نباید خبرنگاران را از خود جدا بداند.

وی با بیان اینکه خبرنگاران یار اصلی ورزش هستند، اظهار داشت: ما از انتقادات سازنده استقبال می کنیم و با آغوش باز و دیده منت اینگونه انتقادات را می پذیریم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام با اشاره به اینکه نگاه تخصصی خبرنگاران به حوزه ورزش می تواند راهگشای این دستگاه باشد، افزود: ارتباط مدیران و خبرنگاران و انعکاس واقعیات، برای مدیران لازم است چرا که موجب آگاهی بخشی به جامعه می شود.

بهروز حیدرزاده با بیان این مطلب که کار خبر و رسانه آگاهی سازی است، خاطرنشان ساخت: ما همواره پیشنهادات سازنده را با جان و دل می پذیریم و انتظار داریم که رسانه ها نیز اخبار را بر اساس واقعیات منتشر کنند و از بیان مطالب کذب و غیر واقعی بپرهیزند.

وی یادآور شد: ارتباط دستگاه های اجرایی و رسانه ها می تواند منجر به حل مشکلات شود و امیدواریم که ارتباطات بین رسانه ها و دستگاه ها بیشتر و بهتر شود.