جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۶

امام جمعه شهرکرد:

عمل مردم به تکلیف خود در انتخابات/ امروز نوبت دولتمردان است

نکونام

شهرکرد- امام جمعه شهرکرد گفت: مردم رسالت خطیر و همت خود را را در انتخابات ریاست جمهوری ۲۹ اردیبهشت به اثبات رساندند، امروز وظیفه رئیس جمهور و دولتمردان است که این حضور و همت والا را به بهترین وجه اجابت نمایند.

به گزارش خبرنگار قدس آنلاین از شهرکرد، محمد علی نکونام در خطبه های نماز جمعه که در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) شهرکرد برگزار شد، گفت: امروز رئیس جمهور و دولتمردانی که  توفیق حضور در دولت دوازدهم را دارند وظیفه سنگین و تکلیف بزرگی به دوش می کشند، چرا که این ملت نجیب و فداکار با همه مشکلات و سختی ها دوباره به رئیس جمهور منتخب اعتماد نموده و برای بار دوم او را به کرسی ریاست جمهوری نشانده و توفیق خدمتگزاری مجدد چهار ساله در پاستور را به او واگذار کردند.

محمد علی نکونام خطاب به رئیس جمهور و وزرای پیشنهادی گفت: متاسفانه مشکلات و معضلات فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی در جامعه اسلامی کم نیست و این عزیزان باید تمام استعداد و تلاش خود را در جهت مرتفع نمودن این موضوعات به کار گرفته و لحظه ای غفلت قابل قبول ملت و رهبر بزرگوار انقلاب نخواهد بود.

وی تصریح کرد: امروز همگان شاهد هستیم این ملت با چه شور و اشتیاقی به رئیس جمهور دوازدهم رای اعتماد داده و امیدواریم ریاست محترم جمهوری با درک شرایط بتواند امید و اعتماد را به این ملت بزرگ و همیشه در صحنه برگرداند.

نکونام در خاتمه از همه مسئولان خواست تمام همت خود را در جهت پیشرفت و توسعه کشور و همکاری با دولت دوازدهم برای خدمت و رفع بیکاری و ایجاد اشتغال و توسعه پایدار بکار بندند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.