دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۴

با صدور پیامی؛

قاسمی روز ملی سینما را تبریک گفت

بهرام قاسمي - کراپ‌شده

رئیس مرکز دیپلماسی عمومی وزارت امور خارجه با صدور پیامی روز ملی سینما را تبریک گفت.

به گزارش قدس آنلاین، بهرام قاسمی رئیس مرکز دیپلماسی عمومی وزارت امور خارجه در پیامی فرا رسیدن روز ملی سینما را تبریک گفت.

در پیام سخنگوی وزارت امور خارجه آمده است: فرا رسیدن روز ملی سینما و برپایی نوزدهمین جشن ملی خانه سینما را به  فرهیختگان، هنرمندان و تمامی اهالی سخت کوش خانواده بزرگ سینمای کشور صمیمانه تبریک می گویم.  

سینمای ایران در طول حیات صد ساله خود خالق آثاری بی بدیل، فاخر، ستودنی، سترگ، جاودانه وماندگاری بوده که همواره در یاد و خاطره دوستداران فرهنگ و هنر این مرز و بوم باقی خواهد ماند.  

حضور درخشان و جایگاه ممتاز  و تاثیر گذار سینمای ایران در جشنواره های پر شمار بین‌المللی موجب شده تصویر گویاتر و برجسته تری از جلوه های فرهنگ و هنر ایرانی به نخبگان، صاحبان هنر و فرهیختگان در جای جای پهنه گیتی عرصه گردد.

با گرامیداشت روز ملی سینما، از  سعی و کوشش خستگی ناپذیر تمامی کوشندگان  حوزه سینما که با فهم  دقیق و درست واقعیت های ایران و جهان امروز توانسته اند با بکار گیری دیپلماسی هنر و سینمای به قوام نشسته کشور در اعتلا نقش  والای این  هنر ماندگار  ایرانی و جایگاه مردم بزرگ ایران گام بردارند، قدردانی کرده و درخشش پر شمار  و پیاپی آنان را خواهانم.

منبع: خبرگزاری مهر

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.