دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۳

تجلیل از فعالان حوزه ناوگان و حمل و نقل جنوب سیستان و بلوچستان

سیستان و بلوچستان

زاهدان-به مناسبت هفته حمل و نقل از فعالان حوزه ناوگان و حمل و نقل جنوب سیستان و بلوچستان تجلیل شد.

به گزارش قدس آنلاین، مراسم بزرگداشت روز حمل و نقل و تجلیل از رانندگان و شرکت های فعال در حوزه ناوگان حمل و نقل در منطقه جنوب استان سیستان و بلوچستان برگزار شد.

مصطفی نخعی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی جنوب استان سیستان و بلوچستان در سالروز بزرگداشت ۲۶ آذر ، روز حمل و نقل که با حضور رانندگان و شرکت های فعال در ناوگان حمل و نقل منطقه برگزار گردید ضمن تبریک این روز بر ضرورت توجه به نیازهای رانندگان خدوم این بخش تاکید کرد و اظهار داشت : معتقدیم رانندگان و فعالان عرصه حمل فرآورده های نفتی جزء شریف ترین نیروهای شرکت در عرصه خدمت رسانی به مردم هستند.

وی افزود: این روز فرصتی است تا از تلاش و کوشش شما رانندگان زحمتکش که برای تحقق اهداف شرکت در امر سوخت رسانی به هموطنان عزیز در دورترین مناطق استان وهمچنین تامین سوخت صنایع ومصرف کنندگان عمده از هیچ کوششی دریغ نمی کنید ، قدردانی شود .

مدیر منطقه جنوب استان سیستان و بلوچستان گفت : توزیع روزانه حدود ۵ میلیون لیتر فرآورده های نفتی در جنوب استان پهناور سیستان و بلوچستان با ۳۱۲ دستگاه نفتکش بیانگر نقش بسیار مهم شرکت های حمل ونقل ورانندگان در راستای توسعه وشکوفایی استان است.

درادامه مدیران عامل و رانندگان شرکت های حمل و نقل با تشکر و قدردانی از حمایتهای مدیریت وکارکنان پخش منطقه چابهار، به بیان دیدگاهها و نظرات خود در این جلسه پرداختند. درپایان این مراسم نیز با اهدا لوح تقدیر و هدایایی از رانندگان فعال این حوزه تقدیر شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.