دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۵

فرماندار یزد :

استفاده از نظرات دانش آموزان درمسائل مختلف آموزش‌وپرورش ضروری است

فرماندار يزد

یزد- فرماندار یزد با تأکید برتوجه به نیازها ودرخواست‌های دانش آموزان و بهبود فضای تعلیم و تربیت گفت: شورای آموزش‌وپرورش باید از نظرات و پیشنهادها دانش آموزان برای بهبود شرایط در حوزه‌های مختلف تعلیم و تربیت استفاده نماید.

گزارش قدس آنلاین به نقل ازروابط عمومی فرمانداری یزد، مصطفی سالاری درمراسم نمادین هفته شورای آموزش‌وپرورش با گرامیداشت سالروزتصویب قانون تشکیل شوراهای آموزش‌وپرورش اظهار داشت: شورای آموزش‌وپرورش فرصت مناسبی است تا با تشریک‌ مساعی هرچه بیشترازظرفیت‌های قانون تشکیل شوراهای آموزش‌وپرورش برای تحقق مشارکت و نظارت مردم در امرتعلیم و تربیت، استفاده شود.

وی بابیان اینکه شورای آموزش‌وپرورش به دنبال بهبود فضای کمی و کیفی امر تعلیم و تربیت در جامعه است افزود: حضور برخی از مسئولین دستگاه‌های اجرایی، نمایندگان مدیران مدارس، انجمن اولیاء و مربیان و خیرین و سایر نهادهای مردمی در این شورا نمایانگر این مطلب است که آموزش‌وپرورش بیش از سایر نهادها نیازمند مشارکت و همکاری همۀ اجزای نظام است.

سالاری خواستار استفاده از نظرات دانش آموزان در مسائل مختلف امر تعلیم و تربیت شد و اعلام کرد: شورای آموزش‌وپرورش شهرستان آمادگی دارد تا با دعوت از نماینده دانش آموزان نظرات و پیشنهادها این آینده‌سازان را در باب موضوعات مختلف جویا شود و با برنامه‌ریزی و تمهیدات در نظر گرفته‌شده زمینه اجرایی شدن آنها را فراهم سازد.

رئیس شورای آموزش‌وپرورش شهرستان یزد در پایان بابیان اینکه باید مسیر حضور و مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به‌ویژه تعلیم و تربیت را هموارسازیم خاطرنشان کرد: شوراهای آموزش‌وپرورش می‌توانند با فراهم نمودن بستر مشارکت و نظارت مردم در امر تعلیم و تربیت موجب رشد ، بالندگی و شکوفایی بیش‌ازپیش جامعه شوند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.