پنجشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۱

علی ترکیان خبر داد

ارائه بلیت‌های سینماهای مردمی از ۱۰ صبح جمعه/ ۵۰ درصد ظرفیت سینماها پیش فروش شد

بلیت‌های سینماهای مردمی

مدیر سامانه پیش‌فروش بلیت جشنواره فیلم فجر گفت: بلیت‌های پیش فروش شده جشنواره فیلم فجر از ساعت ۱۰ صبح جمعه در پردیس ملت ارائه می‌شود.

به گزارش قدس آنلاین، علی ترکیان مدیر سامانه  پیش فروش  بلیت جشنواره فیلم فجر درباره نحوه ارائه بلیت‌های خریداری شده توسط مخاطبان در پردیس ملت گفت:  از ساعت ۱۰ صبح روز جمعه بلیت‌ها  به خریداران ارائه می‌شود. ارائه بلیت تا ساعت ۲۰ ادامه خواهد داشت در روز شنبه هم به همین منوال خواهد بود. 

وی درباره زمان ارائه بلیت و معطلی مراجعین توضیح داد: بلیت ها آماده است و در پاکت‌ براساس کدهایی که به خریداران ارائه شده، قرار گرفته و معطلی چندانی برای ارائه بلیت به خریداران وجود نخواهد داشت. تلاش کردیم در کمترین زمان بلیت‌ها به خریداران اینترنتی ارائه شود. 

ترکیان درباره ارائه بلیت به نهادها  و ارگان‌های متقاضی گفت: ارائه بلیت به نهادها و ارگان ها که تقاضای خود را به جشنواره ارائه داده بودند از صبح روز گذشته آغاز شد و امروز تا ساعت ۲۰ ادامه خواهد داشت.

مدیر سایت سینما تیکت در پاسخ به این پرسش که چند قطعه بلیت در پیش فروش اینترنتی به مخاطبان ارائه شد گفت: ظرفیت سالن‌های مردمی در جشنواره سی و ششم فیلم فجر ۲۸۱۰۰۰ عدد بلیت بود که ۵۰ درصد آن به صورت آنلاین فروخته شده که ۱۴۰۵۰۰ قطعه بلیت به صورت پیش فروش ارائه شد. 

وی در خاتمه تاکید کرد: بخشی از بلیت‌ها از طریق پیک ارسال و بخش دیگر در دو روز جمعه و شنبه ارائه می‌شود. 

منبع: خبرگزاری فارس

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.