شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۱

جهانگیری: دولت مصمم به حل مشکلات است

جهانگیری

معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه امروز ایران با مشکلات زیادی در زمینه‌های مختلف و محیط زیست روبه‌رو است، گفت: دولت مصمم است با یک برنامه‌ریزی مشکلات را برطرف کند.

به گزارش قدس آنلاین، اسحاق جهانگیری امشب در شورای اداری استان فارس با اشاره به قرار گرفتن در آستانه جشن انقلاب اظهار داشت: این جشن فرصتی است که نسل امروز را با این کار بزرگ آشنا کنیم و بدون شک انقلاب ایران در ۱۰۰ سال اخیر جز رخدادهای مهم جهانی بوده است.

وی افزود: مهم‌ترین عاملی که انقلاب اسلامی توانست بحران‌ها را پشت سر بگذارد، پشتیبانی ملت بود و این نشان از عظمت انقلاب است و باید قدردان باشیم. ما مدیران مسئولیت‌های بزرگی داریم و اگر امید مردم را به ناامیدی تبدیل کردیم باید در پیشگاه خدا عذرخواهی کنیم و به دنبال برطرف کردن مشکلات باشیم.

جهانگیری با بیان اینکه امروز دموکراسی بدون رقابت انتخاباتی معنا ندارد افزود: بعد از انتخابات باید سبقت در خدمت باشد، نقد طبیعی است و آن را می‌پذیریم و آنچه نگران می‌کند این است که خدایی نکرده نفرت باشد.

وی عنوان کرد: امروز ایران با مشکلات زیادی در زمینه‌های مختلف و محیط زیست روبه‌رو است که نمونه آن در فارس خشکسالی و خشکیدگی تالاب‌ها از جمله بختگان است، دولت مصمم است با یک برنامه‌ریزی مشکلات را برطرف کند. 

معاون اول رئیس جمهور افزود: امروز یک مدیر باید به خاطر مشکلات موجود در جامعه رنجیده خاطر باشد و برای برطرف کردن آن تلاش کند.

جهانگیری با بیان اینکه ایران تنها کشوری است که قادر به حل مسائل منطقه و خاورمیانه است، تصریح کرد: با اطمینان تمام می‌گویم با وجود فرصت‌های پیش رو ایران از تمام این مشکلات به خوبی عبور می‌کند و در این راه باید خدمت صادقانه به مردم را در برنامه قرار دهیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.