دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۳

آغاز مسابقات بین‌المللی بدمینتون جام فجر در زنجان

بدمینتون

زنجان- بیست و هفتمین دوره مسابقات بین‌المللی بدمینتون جام فجر در زنجام افتتاح شد.

به گزارش قدس آنلاین، عصر امروز مسابقات بین‌المللی جام فجر با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان و رئیس فدراسیون بدمینتون افتتاح شد.

علی خلیلی، مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان در این مراسم ضمن خیر مقدم به مهمانان و تبریک دهه فجر اظهار داشت: استان زنجان در رشته‌هایی همانند ووشو، کاراته، دومیدانی، شنا، دوچرخه‌سواری و بدمینتون حرفی برای گفتن دارد و به عنوان قطب محسوب می‌شود.

وی افزود: زنجان در رشته‌های صخره‌نوردی، جانبازان و معلولان بسیار قوی است و افتخارات فراوانی را کسب کرده است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان میزبانی مسابقات بین‌المللی جام فجر را افتخاری برای زنجان نامید و گفت: میزبانی این‌ مسابقات در زنجان نویدبخش این است که در آینده نزدیک میزبان مسابقات مهمتری باشیم.

وی با بیان اینکه 14 کشور در این رقابت ها هستند، گفت: امیدواریم میزبان خوبی برای سربلندی ایران باشیم.

در ادامه محمدرضا پوریا، رئیس فدراسیون بدمینتون ضمن خیرمقدم به مهمانان خارجی گفت: بار دیگر میزبان ورزشکاران خارجی هستیم و امیدواریم مسابقات خوبی را شاهد باشیم.

عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی وزارت ورزش و جوانان با تبریک دهه فجر و خسته‌نباشید به دست‌اندرکاران برگزاری این مسابقات گفت: امیدواریم میزبان‌ خوبی برای این مسابقات باشیم‌.

معاون فرهنگی وزیر ورزش و جوانان گفت: ورزش سبب نشاط جامعه می‌شود و امیدواریم زنجان میزبان خوبی برای این رقابت‌ها باشد و شاهد مسابقات با کیفیت و سطح بالایی باشیم.

منبع: تسنیم 

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.