شنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۱

زلاتان: هنوز هم مثل یک شیر گرسنه هستم/ فکر می کردند با ویلچر به سالن کنفرانس می آیم

زلاتان ابراهیموویچ

زلاتان ابراهیموویچ در مراسم معارفه خود در باشگاه لس آنجلس گلکسی گفت: من هنوز مثل یک شیر گرسنه هستم.

به گزارش قدس آنلاین، زلاتان فصل گذشته در یونایتد روزهای بسیار خوبی را پشت سر گذاشت ولی یک مصدومیت سنگین، سد راه او شد و با وجود امضای دوباره قرارداد با شیاطین سرخ، در نهایت درخواست فسخ داد و از حالا چالشی جدید در لیگ MLS را تجربه خواهد کرد.

او در مراسم معارفه خود گفت:« فردا یک بازی مهم پیش رو داریم و من به تیم متعهد هستم. خودم را بسیار باانگیزه می بینم و مثل یک شیر گرسنه هستم. 

من احساس جوانی می کنم و قبلا هم گفته ام که مثل بنجامین باتن پیر به دنیا آمده ام و جوان از دنیا خواهم رفت. نگران سن من نباشید. می دانم که 37 سال دارم؛ ولی وقتی به لیگ انگلیس رفتم هم نگرانی هایی وجود داشت و فکر می کردند قرار است با ویلچر به نشست های مطبوعاتی بیایم ولی پس از گذشت سه ماه، انگلیس را هم فتح کردم.»

ستاره سوئدی افزود:« فقط می خواهم وارد زمین شده و بوی چمن به مشامم برسد. امروز وقتی تمرین تمام شد، می خواستم همچنان ادامه دهم و به مربی گفتم که اجازه دهد چند شوت دیگر هم بزنم. حس یک کودکی را دارم که برای اولین بار به او کارامل داده باشند و بازهم کارامل می خواهد. حس الان من نسبت به توپ فوتبال اینگونه است. ذهن من همواره در لوس آنجلس بود و می دانستم روزی به این باشگاه می آیم. سرنوشت برای من اینگونه رقم خورده بود. لوس انجلس من را صدا کرد و من هم پاسخ مثبت دادم.»

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.