دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۳

مهدی تاج: سرمربی تیم امید تا دو روز دیگر مشخص می شود

مهدی تاج

رییس فدراسیون فوتبال می‌گوید سرمربی تیم امید تا دو روز آینده مشخص می شود.

به گزارش قدس آنلاین، مهدی تاج، در مراسم افتتاح ساختمان هیات فوتبال استان تهران، اظهار کرد: استان تهران یکی از پویاترین استان‌های فوتبالی ما است که مسابقات فراوانی در تمام رده‌های سنی در آن برگزار می‌شود. برای این که هیات‌های فوتبال استان بتوانند برنامه‌ریزی خوبی برای تقویم فوتبالی خودشان داشته باشند، لازم است که هیات‌های فوتبال یک ساختمان برای خودشان داشته باشند تا بتوانند با خیال راحت به برنامه‌ریزی مسابقات بپردازند.

او در ادامه گفت: فدراسیون فوتبال هم به دنبال ساخت ساختمان شکیلی است که به کمک دکتر سلطانی‌فر و آقای داورزنی زمینی را گرفته‌ایم و کلنگش را هم آقای اینفانتینو زده است. شروع ساخت و سازش را ما انجام می‌دهیم و باید ببینیم چه کسی تمامش می‌کند. آن ساختمان هم جای شکیلی در حد و اندازه‌های فدراسیون فوتبال می‌شود. ساختمان فعلی مکان مطلوبی برای فدراسیون نیست ضمن این که الان ساختمان‌های فوتبال ساحلی و فوتسال جدا هستند اما با افتتاح ساختمان فدراسیون فوتبال، همه این‌ها یکی می‌شود. همچنین ساختمان جدید شش هیات فوتبال را به زودی افتتاح خواهیم کرد و به کمک وزارت ورزش به دنبال این هستیم که همه هیات‌ها صاحب‌ ساختمان شکیل شوند.

تاج ‌اضافه کرد: از وزارت ورزش و جوانان تشکر می‌کنیم که کمک کردند ساختمان شکیلی ساخته شود . هیات فوتبال استان تهران در سال ۲۳ هزار مسابقه در تهران برگزار می‌کند. حیف بود که آنها هیچ ساختمان مشخصی نداشته باشند و مشکلات داشته باشند. در حال‌ حاضر هم ساختمان مستقلی افتتاح شده و امیدوارم که مسابقات استان تهران را سامان بدهند و با این افتتاح فوتبال تهران مثل گذشته فعال باشد.

وی در ادامه‌ درباره این که وضعیت تیم‌ ‌ملی امید پیش از اعزام به بازی‌های آسیایی جاکارتا چه شد، گفت‌: سرمربی اگر چند ماه هم انتخاب می‌شد ما مجال برگزاری اردو را نداشتیم چرا که هم زمان با لیگ قهرمانان آسیا بود و لیگ خودمان هم در روزهای پایانی خودش قرار داشت و البته در این بین مسابقات فیفا دی را هم در برنامه داشتیم که اجازه نمی‌داد اردوهای تیم‌ ‌ملی امید برگزار شود. ما مدیر انتخاب کردیم و همه جای دنیا هم اول مدیر را انتخاب می‌کنند و بعد به سراغ سرمربی می‌روند. مدیر کارش تدارکات، برنامه‌ریزی و پشتیبانی است. ما تا به حال طراحی کرده‌ایم که چرا ۴۴ سال در رده امید موفق نبوده‌ایم. یکی از دلایل عدم توفیق این بوده که ما نتوانستیم بازیکن سرباز بگیریم. با آقای استیلی درباره شرایط تیم‌ ‌ملی امید صحبت کرده‌ایم و سرمربی ان‌شاء‌الله ظرف چند روز آینده معرفی می‌شود.

رییس فدراسیون فوتبال درباره این که سرمربی تیم‌ ‌ملی امید خارجی است یا ایرانی گفت‌: هم گزینه خارجی و هم گزینه داخلی داریم. خیلی عجله نکنید، چرا که ظرف یکی، دو روز آینده معرفی می‌شود تا به حال هم ۱۲۵ بازیکن به بازی‌های آسیایی معرفی شده و این قانونی است چرا  که ما در یک زمان قانونی باید این اسامی را انتخاب می‌کردیم اما در بین این ۱۲۵ بازیکنی که در تمامی تیم‌ها حضور داشتند و احتمال می‌دادیم  به تیم‌ ‌ملی دعوت شوند اسامی‌شان مشخص شده است. پس هم از بین این‌ها نفرات خودش را انتخاب خواهد کرد. اگر احتمالا گزینه‌ای خارج از این نفرات هم بخواهد انتخاب کند، عملیاتی است که آن بازیکن به این جمع ‌اضافه شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.