یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۸

استاندار البرز:

صادرات گل می تواندجایگزین نفت شود/ضرورت تقویت زیرساخت های جاده چالوس

باغ لاله کرج

کرج - استاندار البرز با بیان اینکه صادرات گل می تواند جایگزین نفت شود، گفت: منطقه جاده چالوس دارای ظرفیت های بسیاری است لذا درصدد تقویت زیر ساخت های این جاده هستیم.

به گزارش خبرنگار قدس آنلاین، محمد علی نجفی صبح امروز یکشنبه در آیین افتتاح باغ لاله ها در بخش آسارا شهرستان کرج اظهار کرد :دولت تدبیر و امید در جهت حفظ مسائل زیست محیطی با استفاده از ظرفیت های هر منطقه گردشگری را توسعه می دهد.

وی افزود: دولت طی ۵ سال گذشته با وجود تمامی مشکلات به دنبال رفع چالش ها در بخش گردشگری وتقویت آن می باشد.

 استاندار البرز با اشاره به اینکه زمینه های سرمایه گذاری داخلی و خارجی بیشتر از گذشته فراهم شده است، در ادامه گفت: در سال جاری زمینه اشتغال، سرمایه گذاری و صادرات گل و گیاه را در استان ایجاد خواهیم کرد.

 وی در خصوص اعتبارات لازم برای فراهم کردن شرایط صادرات در استان، گفت: شرایطی فراهم  خواهیم کرد تا تولید کنندگان ما در این بخش به راحتی بتوانند صادرات داشته باشند.

نجفی با اعلام اینکه صادرات گل می تواند جایگزین نفت شود، خاطرنشان کرد: صادرات نفت شرایط سیاسی دارد اما برای صادرات گل و گیاه ایران حرف برای گفتن دارد.

استاندار البرز در بخشی دیگر از سخنانش تاکید کرد: در موضوع اشتغال بسیار حساس هستیم  و ایجاد هر چه بیشتر اَشتغال همت همه ادارات و ارگان ها را می طلبد.

این مسئول در ادامه گفت:  منطقه جاده چالوس دارای ظرفیت های بسیاری است بنابراین درصدد تقویت زیر ساخت های این جاده هستیم.

وی با اشاره به اینکه منابع کشور محدود است، افزود: در این خصوص  نیازمند سرمایه گذاری بخش خصوصی و حمایت از این بخش هستیم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.