سه‌شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۳

رئیس کمیته امداد خبر داد

اختصاص ۵۰ هزار واحد مسکن مهر به مددجویان/ افزایش ۱.۵ برابری اعتبارات قرض الحسنه کمیته امداد در سال جاری

فتاح

رئیس کمیته امداد با بیان اینکه با مصوبه دولت ۵۰ هزار واحد مسکن مهر بدون متقاضی به مدجویان و نیازمندان واگذار شد و پس از تکمیل به افراد واجد شرایط تحویل داده خواهد شد،گفت: امسال اعتبارات قرض‌الحسنه کمیته امداد ۱.۵ برابر می‌شود.

به گزارش قدس آنلاین، سید پرویز فتاح، رئیس کمیته امداد در سفر به استان ایلام با اعلام اینکه دولت از محل صندوق توسعه ملی سهم خوبی برای اشتغال نیازمندان و مددجویان در نظر گرفته است و سهم کمیته امداد از آن به زودی ابلاغ می‌شود، گفت: بر این اساس اعتبارات قرض‌الحسنه کمیته امداد با تلاش دولت و مجلس امسال 1.5 برابر می‌شود.

وی ادامه داد: امسال برای اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی مددجویان مشکلی نخواهد بود و فرصت‌های شغلی بیشتری نسبت به سال گذشته ایجاد خواهد شد.

رئیس کمیته امداد با تأکید بر اینکه در صورت همکاری استانداری‌ها بخش زیادی از نیاز مسکن مددجویان کمیته امداد برطرف خواهد شد، افزود: طبق مصوبه دولت 50 هزار واحد مسکن مهر بدون متقاضی به مدجویان و نیازمندان واگذار شد که پس از تکمیل این واحدها به افراد واجد شرایط تحویل داده می‌شود. 

فتاح با تأکید بر مقاوم‌ سازی مسکن مددجویان پیش از بروز حادثه، گفت: کمیته امداد، مسکن همه مددجویان و لوازم خانگی آن را بیمه حوادث کرده است. 

وی با اشاره به استفاده کمیته امداد از فناوری‌های جدید برای خدمت رسانی به نیازمندان تصریح کرد : پیش از این پرداخت صدقه با پیامک عملیاتی شد و امسال نیز پرونده فیزیکی مددجویان به زودی جمع‌آوری و خدمات به نیازمندان به‌ طور الکترونیکی ارائه می‌شود.

منبع: خبرگزاری فارس

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.