شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۳

مدیر انتظامات و تشریفات حرم مطهر رضوی اعلام کرد

توزیع ۲۵۰۰۰۰۰ بسته افطاری سبک در صفوف نماز جماعت حرم رضوی

حرم رضوی

قدس آنلاین: مدیر انتظامات و تشریفات حرم مطهر رضوی گفت: در ماه مبارک رمضان ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار بسته افطاری سبک میان نمازگزاران حرم مطهر رضوی توزیع خواهد شد.

به گزارش قدس آنلاین روح‌الله رنجبر اظهار داشت: این طرح در طول ماه مبارک رمضان هر شب بعد از نماز مغرب و عشاء اجرا خواهد شد و بستههای افطاری سبک در صحن های آزادی، انقلاب، جمهوری اسلامی، گوهرشاد و رواق‌های حرم مطهر رضوی میان نمازگزاران توزیع میشود.

وی در ادامه تاکید کرد: در این طرح هر یک از مدیریت‌های اماکن متبرکه توزیع یکی از رواقها یا صحن ها را برعهده دارند و بر حسب نیاز و جمعیت حاظر در حرم مطهر رضوی این بستهها توزیع خواهد شد، به طوری که همه نمازگزاران حرم مطهر رضوی افطار را میهمان حضرت رضا(ع) خواهند بود.

رنجبر همچنین تصریح کرد: خادمان مدیریت انتظامات همچون دیگر مدیریت‌های اماکن متبرکه آستان قدس رضوی در طرح‌های مختلف اطعام رضوی حضور دارند، به طوری که در طرح سفره‌های اکرام رضوی که روزانه پذیرای ۱۳ هزار نفر از مجاوران ‌است، ضمن خوش‌آمدگویی، کنترل دعوت‌نامه‌های میهمانان را بر عهده داشته و برای برقراری نظم مسیر تردد آنان را مشخص می‌کنند.

مدیر انتظامات و تشریفات آستان قدس رضوی تصریح کرد: در ماه مبارک رمضان همه روزه ۶۰ نفر از نیروهای این اداره در طرح سفره‌های اکرام رضوی همپای دیگر خادمان و خدمتیاران به زائران و مجاوران حرم حضرت علی بن موسی الرضا(ع) خدمت‌رسانی می‌کنند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.