جمعه ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۴

بعد از حضور چشمگیر در راهپیمایی روز قدس؛

ائمه جمعه قزوین از مردم ولایتمدار قزوین تقدیر و تشکر کردند

بیانیه

قزوین_ ائمه جمعه استان قزوین بعد از حضور باشکوه و چشمگیر مردم این استان در راهپیمایی روز قدس با صدور بیانیه ای از مردم ولایتمدار، مؤمن و همیشه در صحنه قزوین تقدیر و تشکر کردند.

 به گزارش قدس آنلاین، متن این بیانیه به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم؛
ان تنصر الله ینصرکم 

امروز در آخرین جمعه از ماه پرفیض و برکت رمضان المبارک، روز جهانی قدس، روز بزرگ « مرگ بر اسرائیل» و روز رساترین فریاد علیه تجاوز صهیونیستها و روز حمایت همه‌جانبه از فلسطین قهرمان در جای جای ایران بود.

امروز ایران اسلامی یکصدا با سایر آزادگان و عدالت‌خواهان جهان شعار دفاع از فلسطین و اسلام و مظلومین و مبارزه با اشغال‌گران صهیونیستِ تروریست‌پرور را سر داد و مردم مؤمن، روزه‌دار و انقلابی استان قزوین نیز همگام با امت حزب‌الله با پشت سرگذاشتن و درک ایام و لیالی پربرکت قدر با حضور در راهپیمایی شکوه‌مند و باعظمت روز جهانی قدس، یکپارچه و یکصدا خشم مقدس و نفرت و انزجار و برائت خود را از ظلم و جور رژیم غاصب آدم‌کش صهیونیستی فریاد زدند.

ائمه جمعه استان قزوین از مردم انقلابی، ولایت‌مدار و روزه‌داران ماه میهمانی خدا که با این خیزش عظیم و پاک معنوی در راهپیمایی عظیم روز جهانی قدس پرشورتر از گذشته شرکت کردند، تشکر و قدردانی نموده و از بابت این نعمت و موهبت الهی جبهه خضوع و جبین شکر بر آستان کبریایی حضرت احدیت ساییده و شکرگزار این نعمت بزرگ الهی خواهد بود.

ائمه جمعه استان قزوین».

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.