چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۵

مدیرکل راهداری استان همدان مطرح کرد؛

لکه گیری بیش از ۲۴ هزار متر مربع از راه های آسفالته استان همدان

راهداری

همدان - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان از لکه گیری ۲۴ هزارو ۵۰۵ کیلومتر از راه های استان خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان، محمد رودباری در گفتگویی با تشریح عملکرد حوزه معاونت راهداری این استان در دو ماه ابتدای سال جاری اظهار داشت: این اقدام به منظور افزایش کیفیت رویه آسفالت و ایجاد مسیر مطمئن‌تر برای تردد وسائط نقلیه در محورهای شریانی، اصلی و فرعی و محورهای روستایی استان انجام شده است.

وی با بیان اینکه لکه گیری آسفالت از جمله اقدامات اجرایی این اداره کل در تمامی فصول است، یادآور شد: حفظ و نگهداری راه‌های ارتباطی استان در جهت بالا بردن ایمنی و نگهداری از راه‌های حوزه استحفاظی از دیگر اهداف اجرایی این طرح بوده است.

مدیرکل راهداری استان همدان، شانه سازی راه های آسفالته استان را از دیگر اقدامات عنوان و خاطرنشان کرد: در فروردین و اردیبهشت ماه سال جاری ۷۲۷ کیلومتر از راه های استان شانه سازی شدند.

محمد رودباری ادامه داد: همچنین در راستای نگهداری و ایمنی راه ها، در این مدت ۱۰۵ کیلومتر از آسفالت سطح راه های استان همدان روکش شدند.

رودباری ابراز داشت: پاک کردن و تنظیم قنوها با گریدر به طول ۹۶۸ کیلومتر، پاکسازی شانه و حریم راه ها از نخاله و زباله به میزان هزارو ۱۶۵ کیلومتر، رگلاژ راههای شنی به طول ۱۷۹ کیلومتر و رگلاژ و تسطیح شانه راه های آسفالته به طول هزارو ۸۳ کیلومتر از دیگر اقدامات انجام شده در این مدت بوده است.

این مسئول در ادامه تنقیه و لایروبی پل ها، زه کشی و دریواسیون پل ها، تعمیر، مرمت و نگهداری پل های کوچک و بزرگ، احداث و تعویض پل ها، موج تراشی سطوح آسفالته، آسفالت رگلاژی، اصلاح پیچ های خطرناک و تقاطع ها و احداث دور برگردان و پارکینگ را از دیگر اقدامات اجرایی معاونت راهداری در حوزه نگهداری راه و ابنیه فنی، ایمنی و حریم راه ها عنوان کرد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.