جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۱

نماینده نیشابور در مجلس شورای اسلامی:

پتانسیل لازم برای ایجاد صنعت گردشگری در نیشابور فراهم است

نیشابور

قدس انلاین : نماینده نیشابور در مجلس شورای اسلامی گفت: پتانسیل صنعت گردشگری در نیشابور فراهم بوده و نیازمند توجه ویژه مسئولان کشوری به این موضوع هستیم.

حمید گرمابی ظهر پنجشنبه در بازدید از هتل امیران نیشابور اظهار کرد: در قرن حاضر دو صنعت رایانه و گردشگری همچنان به پیشرفت خود ادامه خواهد داد.

وی افزود: در صنعت گردشگری اتوماسیون جای انسان ها را می گیرد. نیشابور پتانسیل های زیادی برای گردشگری دارد ولی گردشگری در شهرستان نیازمند زیرساخت ها و چارچوب های لازم است.

نماینده نیشابور در مجلس شورای اسلامی ابراز کرد: تاسیس فرودگاه یکی  نیازهای رونق صنعت گردشگری در نیشابور است و در صورت تاسیس فرودگاه مبدأ توریست و گردشگر نیشابور خواهد بود.

وی ادامه داد: فرودگاه بستر توسعه است و باید تاکید کرد از ۵۶ شهر در کشور که دارای فرودگاه هستند هیچکدام پتانسیل گردشگری نیشابور را ندارند.

گرمابی اظهار کرد: امیدواریم بتوانیم با همکاری نهاد های متولی  زیرساخت های صنعت گردشگری و جذب توریست از کشور های خارجی را در شهرستان فراهم کنیم.

وی بیان کرد: نیشابور به عنوان یکی از سه مقصد گردشگری در کشور انتخاب شده است و متاسفانه تفاوت زیادی از نظر امکانات با اصفهان و شیراز دارد.

نماینده نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی گفت: پتانسیل های جذب گردشگر در نیشابور فراهم است و تحقق این مهم نیازمند توجه ویژه مسئولان استانی و کشوری است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.