دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۹

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان همدان:

بیستمین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز در همدان برگزار می‌شود

مدیر کل نوسازی

همدا ن - مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان همدان از برگزاری بیستمین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز در ششم تیرماه در همدان خبر داد و گفت: ۸۰ درصد تعهدات خیرین در جشنواره نوزدهم محقق شده است.

به گزارش قدس آنلاین ،فرزاد تیموری از برگزاری بیستمین جشنواره خیرین مدرسه ساز در همدان خبر داد و اظهار کرد: این مراسم در ششم تیرماه برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه امسال همچون سال‌های گذشته جشنواره خیرین مدرسه‌ساز در مناطق ۱۹گانه آموزشی برگزار می‌شود، افزود: روز چهارشنبه آیین اختتامیه جشنواره خیرین در همدان بر پا می‌شود.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان همدان با بیان اینکه رقم‌های خوبی از طرف خیرین تقبل شده است، عنوان کرد: تعهد خیرین در جشنواره نوزدهم ۲۶ میلیارد تومان بود که تاکنون ۸۰ در محقق شده است.

وی با بیان اینکه امید است جشنواره بیستم پربارتر از جشنواره‌های گذشته باشد، گفت: جشنواره بیستم از آذرماه سال گذشته آغاز شده و هفته نخست تیرماه این جشنواره پایان می‌پذیرد.

تیموری با بیان اینکه علیرغم تمام توجه و اعتبارات عمرانی خوبی که از طرف دولت و مجلس به موضوعات آموزشی می‌شود بخش آموزشی نیازمند مساعدت تک تک افراد است، ادامه داد: با توجه گستردگی جمعیت دانش‌آموزی و نیازهای روزافزون فضاهای آموزشی هر سال نیازمند مساعدت خیرین هستیم.

وی با بیان اینکه با کمک‌های خیرین می‌توانیم نیازهای مدارس را رفع کرده و محیط مناسبی را برای تحصیل و تربیت دانش‌آموزان فراهم کنیم، عنوان کرد: پیش‌بینی می‌شود امسال همزمان با آغاز سال جدید تحصیلی بیش از پنج مدرسه خیری به افتتاح و بهره‌برداری برسد.

منبع فارس

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.