سه‌شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۳

معاون دادستان ایلام خبرداد:

بازداشت مدیرکل به اتهام اختلاس و کلاهبرداری

دستگيري کلاهبرداري

معاون دادستان ایلام گفت: یکی از مدیران کل استان ایلام به همراه سه تن از همکارانش به اتهام اختلاس و کلاهبرداری، دستگیر و بازداشت شده اند.

حجت الاسلام علی نظر تیموری کیا روز سه شنبه در گفتگو با قدس آنلاین، با بیان اینکه این پرونده پس از شکل گیری در سازمان بازرسی استان برای سیر مراحل قانونی و قضایی در اختیار دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان ایلام قرار گرفته است، اظهار داشت: این پرونده هم اکنون در یکی از شعبات دادسرای ایلام تحت بررسی و رسیدگی دقیق است.

وی با اشاره به اینکه در رابطه با این پرونده اختلاس و کلاهبرداری تا کنون مدیرکل یکی از دستگاه های اجرایی استان و سه تن از همکاران وی دستگیر و بازداشت شده اند، افزود: فعلاً رقم این اختلاس و کلاهبرداری قریب ۱۰ میلیارد ریال برآورد شده است.

معاون دادستان ایلام با بیان اینکه تحقیقات تکمیلی در رابطه با این پرونده با سرعت و دقت در حال انجام است، یادآور شد: همگان بدانند که برخورد محاکم قضائی با اختلاسگران، قانون شکنان و متصرفان اموال دولتی بسیار سخت و بدون اغماض خواهد بود.

حجت الاسلام تیموری کیا تصریح کرد: ضرورت دارد که دستگاه های نظارتی بیش از پیش پای کار باشند و نگذارند که هر از گاهی این گونه اختلاس ها و دست درازی های به بیت المال شکل بگیرد.