پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۳

معاون راهداری همدان خبر داد؛

تعمیر و نصب بیش از ۳ هزار تابلوی اخطاری و انتظامی جاده های استان

پرورشی خرم

همدان - معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان گفت: در نیمه نخست امسال ۳ هزار و ۱۷۰ تابلوی اخطاری و انتظامی در محورهای مواصلاتی استان همدان تعمیر و نصب شد.

به گزارش قدس آنلاین به نقل ازروابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان، حمید پرورشی خرم در گفتگویی اظهار داشت: در این مدت ۲۵ گشت راهداری با ۷۱ هزار نفر ساعت در طول محورهای استان تردد و بر روند آن در استان نظارت داشته‌اند.

وی با اشاره به خط‌کشی ۸۰۰ کیلومتر از محورهای استان همدان در سه‌ماهه ابتدای سال، تصریح کرد: همچنین سه هزار و ۱۷۰ تابلوی اخطاری و انتظامی، ۸۲۶ مترمربع تابلوی اطلاعاتی و ۳۵۲ شاخه گاردریل تعمیر و نصب شده است.

پرورشی خرم افزود: در این مدت ۷۱۰ متر نیوجرسی و ۶۰۸ علامت استوانه‌ای و بازتاب ایمنی تهیه و نصب شده است.

معاون راهداری استان همدان یادآور شد: همچنین ۶۰ کیلومتر شیار لرزاننده و ۱۰۰ متر حفاظ ایمنی پل‌ها اجرایی شده که ایمن‌سازی کم‌هزینه ۴۷ عدد دماغه و سرگاردریل نیز انجام شده است.

این مسئول در خصوص ایمن‌سازی نقاط پرتصادف گفت: به همین منظور ۱۸ دوربرگردان، پارکینگ و سرعتگاه اصلاح و احداث شده همچنین تعمیر، نگهداری، احداث و تعریض ۳۳ دستگاه پل انجام گرفته که ۱۰ مورد پیچ و ۱۲ مورد تقاطع نیز اصلاح شده است.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان ابراز داشت: ۷۲ هزار و ۲۳۰ مترمکعب در طول ۷۰ کیلومتر اصلاح شیب شیروانی و ۲۰ مورد ترانشه برداری با مجموع ۲۱ هزار و ۲۳۰ مترمکعب در سه‌ماهه اول سال انجام شده است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.