شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۳

یک پیشنهاد نجومی برای مهار کننده پنالتی رونالدو

بیرانوند با ششصد هزار یورو لژیونر می‌شود؟

بیرانوند

یک سایت خبری ترکیه با انتشار گزارشی از تمایل باشگاه ریزه اسپور این کشور برای جذب علیرضا بیراوند دروازه تیم فوتبال پرسپولیس خبر داد و برای این انتقال پیشنهاد نجومی به گلر شماره یک تیم ملی ارائه کرد!

به گزارش خبرنگار ورزشی قدس آنلاین، ارائه پیشنهاد نجومی باشگاه ریز اسپور هر چند هنوز به صورت رسمی به باشگاه پرسپولیس و شخص علیرضا بیرانوند نرسیده است اما با درخواست کتبی این پیشنهاد می‌توان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس را در آستانه یک چالش جدید دید چون این اتفاق می‌تواند درآمد خوبی را پرسپولیس به دنبال داشته باشد چون بیراوند با پرسپولیس قرارداد پنج ساله البته مشروط امضا کرده است!

برانکو ایوانکوویچ نام دو بازیکن را به حمیدرضا گرشاسبی اعلام کرده و گفته است به هر قیمتی باید این دو بازیکن در پرسپولیس ماندگار شوند نخست علیرضا بیرانوند و بعد از آن وحید امیری، هر دو بازیکن پس از درخشش در رقابت های مرحله گروهی جام جهانی با پیشنهادهای مختلف اروپایی مواجه شده اند اما آنها به احتمال فراوان تا نیم فصل در پرسپولیس می مانند اما با ارائه پیشنهاد نجومی باشگاه ریز اسپورت ترکیه ممکن است قاعده بازی نزد مدیران باشگاه پرسپولیس تغییر کند چون آنها در برهه کنونی با مشکل بزرگ بی پولی مواجه هستند.

حالا باید دید مسوولان باشگاه پرسپولیس در قبال این موضوع چه تصمیمی خواهند گرفت. بدون تردید ارائه پیشنهاد ششصد هزار یورویی از سوی یک باشگاه ترکیه ای به علیرضا بیراوند می‌تواند وی را وسوسه کند با دریافت مبلغی حدود پنج و نیم میلیارد تومان به کلی روند زندگی فوتبالی خود را تغییر دهد و به عنوان یکی از لژیونرهای فوتبال ایران راهی خارج از ایران شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.